Po Rzeszowie będzie jeździł czerwony autobus z DJ! To before przed Festiwalem Tony!

2021-07-21 12:11 wk A.I
 Po Rzeszowie będzie jeździł czerwony autobus z DJ! To before party przez Festiwalem Tony!
Autor: Materiały prasowe/ Estrada Rzeszowska

Po Rzeszowie będzie jeździł czerwony autobus z DJ! A mieszkańcy Rzeszowa będą mogli zrobić sobie before przed festiwalem Tony. Autobus będzie można zobaczyć na ulicach miasta 24-go lipca już od godziny 17. Jego trasa zbliżona będzie do trasy popularnego w Rzeszowie „Koła”. Przewidzianych jest kilka kursów, a ich zwieńczeniem będzie Silent Disco na Skverze 2.0.

Jak najlepiej przygotować się do Festiwalu Tony? Wsiąść do autobusu i pojeździć po mieście. Estrada Rzeszowska z myślą o tych, którzy tęsknią za imprezami w mieście, przygotował ciekawą atrakcję w postaci czerwonego, angielskiego autobusu typu cabrio z atrakcjami na pokładzie, m.in. Dj, który będzie umilał przejazd muzyką.

TONobus wystartuje o godzinie 17.00 spod budynku Biura Wystaw Artystycznego w Rzeszowie i tam też będzie kończył swoje trasy. Do godziny 21.00 wykona kilka przejazdów. Jeden będzie trwał ok. 35-40 minut. TONobus przejedzie m.in. ulicami:

  • Sobieskiego
  • Targową
  • przez Dworzec PKP
  • Cieplińskiego
  • Powstańców Warszawy
  • Rejtana

- Wybór trasy nie jest przypadkowy. Przejażdżka będzie niecodzienną rozrywką z walorem edukacyjnym. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak Rzeszów wyglądał w latach 90. i porównać widok poszczególnych miejsc w mieście przed laty ze stanem obecnym - informują organizatorzy.

CZYTAJ TAKŻE: ATRAKCJE NA WAKACJE: Piątek, piąteczek, piątunio. Co robić w Rzeszowie początkiem weekendu?

Chętni na przejażdżkę?

Jednorazowo autobus będzie mógł zabrać ok. 40 pasażerów. Chętni na imprezowy kurs powinni pojawić się w rejonie BWA, zapoznać się z regulaminem, a także wypełnić oświadczenie zdrowotne. Przejażdżka będzie oczywiście darmowa. Wielkim zwieńczeniem przejazdów będzie Silent Disco na otwieranym w najbliższy weekend Skverze 2.0. Festiwal Tony zaś odbędzie się już w kolejny weekend - 30 i 31-go lipca. Na dwóch scenach w BWA zagrają m.in. Kaśka Sochacka, Mery Spolsky, PRO8L3M, The Very Polish Cut-Outs oraz Król.

"Jadę nastawiona bojowo" Ania Wielgosz przed wylotem na IO w Tokio
Drogowskazy: o terapii lasem i zdrowiu psychicznym Polaków. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:
Źródło: Po Rzeszowie będzie jeździł czerwony autobus z DJ! To before przed Festiwalem Tony!