Szkoła bez prac domowych i ocen. Można? Można! Ta podstawówka to udowadnia

i

Autor: Fot. Pexels.com

Wydarzenia

Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024”. Trwa głosownie na najlepszą polską placówkę

2023-11-21 9:30

Które szkoły podstawowe są najlepsze w Polsce? Odpowiedzi ma udzielić nowy plebiscyt. Do udziału w „Podstawowa Szkoła Roku 2024” zgłosiło się już ponad 13 tys. placówek!

Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024”

"Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024” to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym biorą udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice" - możemy przeczytać na stronie plebiscytu.

W plebiscycie udział bierze 13 002 szkół podstawowych z całego kraju. Głosowanie już się rozpoczęło. Głosy na najlepszą placówkę będzie można oddawać do 10 stycznia 2024 roku. Wyniki plebiscytu będą dostępne na jego stronie już 12 stycznia 2024 roku.

O co - poza tytułem najlepszej szkoły podstawowej w Polsce - walczą placówki? Do trzech najlepszych podstawówek w każdym z województw trafi też nagroda w postaci znaku jakości oraz konto premium na portalu WaszaEdukacja.pl.

"Ta inicjatywa nie tylko honoruje osiągnięcia placówek edukacyjnych, ale także stanowi bodziec do dalszego doskonalenia procesów nauczania, przyczyniając się do podniesienia standardów edukacyjnych w regionie" - czytamy na stronie organizatorów plebiscytu.

Głosy można oddawać na stronie waszaedukacja.pl.

Które rzeszowskie szkoły mają 100% zdawalność matury? [RANKING]

Do tej szkoły chodził poszukiwany zabójca z Gdyni
Źródło: Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024”. Trwa głosownie na najlepszą polską placówkę