Ciągnik z pługiem przygniótł 62-latka. To kolejny taki wypadek w regionie

i

Autor: KMP KROSNO

PIOTRÓWKA: Ciągnik z pługiem przygniótł 62-latka. To kolejny taki wypadek w regionie!

2021-08-24 14:46

Bądźcie bezpieczni podczas prac polowych – apelują podkarpaccy policjanci. Bo w naszym regionie tylko w ostatnim czasie doszło do kilku wypadków z udziałem traktorów. Tym razem do groźnego wypadku doszło w Piotrówce. To tam w czasie prac w polu ciągnik przewrócił się i przygniótł 62-latka. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, ale dopiero teraz policja postanowiła poinformować o całym zajściu. Około godz. 16, w miejscowości Piotrówka ciągnik przygniótł mężczyznę! - Wstępnie ustalono, że 62-letni mężczyzna, podczas prac ornych doprowadził do przewrócenia się ciągnika z pługiem. W wyniku zdarzenia kierujący został przygnieciony przez pojazd marki Ursus – informują krośnieńscy policjanci. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: PROTEST AGROUNII. Traktorami zablokowali rzeszowskie ulice. Na wozie z sianem trumna z napisem "ŚMIERĆ POLSKIEGO ROLNICTWA"!

To kolejny taki wypadek!

Już kilka podobnych zdarzeń miało miejsce na terenie naszego województwa, między innymi w Lubeni pod Rzeszowem, gdzie 50-letnoiego również przygniótł ciągnik. Maszyna z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i stoczył się ze skarpy.

- W związku z trwającym sezonem żniw, apelujemy o zachowywanie ostrożności w czasie wykonywania prac polowych. Chwilowa nieuwaga podczas obsługi maszyn rolniczych może zakończyć się kalectwem lub śmiercią – apelują mundurowi z Podkarpacia.

Zamknięte ulice w Rzeszowie. Trwa 24-godzinny protest rolników
Źródło: PIOTRÓWKA: Ciągnik z pługiem przygniótł 62-latka. To kolejny taki wypadek w regionie!