Odpowie za znęcanie się, posiadanie narkotyków i znieważenie policjantów!

2022-05-05 18:18 wk A.I
Odpowie za znęcanie się nad osobą najbliższą, a także za posiadanie narkotyków i znieważenie policjantów!
Autor: Materiały prasowe/ Archiwum KMP Rzeszów

35-latek z Niska Odpowie za znęcanie się nad najbliższą osobą. Podczas interwencji mundurowych mężczyzna był pobudzony, a na widok policji stał się jeszcze bardziej agresywny. Nie reagował też na wydane przez nich polecenia. W dodatku w mieszkaniu znaleziono narkotyki.

Do dyżurnego miejscowej jednostki w sobotę wieczorem zadzwoniła kobieta, prosząc o pomoc w związku z awanturującym się, nietrzeźwym mężczyzną, który z nią mieszka. Na miejsce wysłani zostali policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego, którzy mężczyznę spotkali jeszcze przed budynkiem. Ten wyszedł z domu z obawy przed czekającymi go konsekwencjami. Razem jednak z policjantami wrócił do mieszkania.

Poradnik Zdrowie: Żyję z epilepsją, cz. 2

Mężczyzna awanturował się i był agresywny. W mieszkaniu miał narkotyki

- Mężczyzna był pobudzony, a na widok policjantów stał się jeszcze bardziej agresywny. Funkcjonariusze próbowali go uspokoić, jednak ten nie reagował na ich polecenia. Nie chciał też podać swoich danych i przez cały czas, znieważał policjantów. Dodatkowo, w ich obecności w dalszym ciągu groził zgłaszającej - relacjonuje Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Nim jednak 35-latek został zatrzymany okazało się, że w miejscu zamieszkania ma także zabronione substancje. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, znieważenie funkcjonariuszy oraz przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą. Decyzją prokuratora, został objęty policyjnym dozorem.

Źródło: Odpowie za znęcanie się, posiadanie narkotyków i znieważenie policjantów!