NISKO: Nie miał recepty więc napadł na aptekę z nożem. Później uciekał na rowerze

i

Autor: pixabay

NISKO: Nie miał recepty więc napadł na aptekę z nożem. Później uciekał na rowerze

2021-08-26 14:08

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w Nisku. Mężczyzna napadł z nożem na aptekę, bo chciał lek, a nie miał recepty. 43-latek z Niska usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozi mu do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

W drugim tygodniu sierpnia oficer dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju w jednej z aptek w Nisku. Na miejsce został skierowany patrol, którego funkcjonariusze, w rozmowie z farmaceutkami, ustalili, że mężczyzna zażądał wydania leku, na który nie posiadał recepty. - Kiedy usłyszał odmowę, wtargnął za ladę, niszcząc przytwierdzone do niej drzwi. Wyciągnął nóż w kierunku jednej z farmaceutek, po czym zabrał blister leku, strzykawkę z igłą i odjechał z miejsca zdarzenia rowerem - informują niżańscy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: Nietypowa kraksa w Rzeszowie. Hulajnogą elektryczną wjechała w wózek inwalidzki

Agresor trafił do aresztu

Mundurowi z Niska szybko namierzyli i zatrzymali furiata. 43-letniemu mieszkańcowi Niska, postawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za który grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

W Rzeszowie pacjentów po osseointegracji stawiają na nogi
Źródło: NISKO: Nie miał recepty więc napadł na aptekę z nożem. Później uciekał na rowerze