Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy? Studenci z Politechniki pokażą, że to nie problem

2022-01-18 13:18 M.S A.I
Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy? Studenci z rzeszowskiej Politechniki pokażą, że to nie problem
Autor: Pixabay

Wakacje kojarzą się z drogim wyjazdem, podczas którego wydaje się pełno kasy nawet na najdrobniejsze szczegóły? Studenci rzeszowskiej Politechniki, a dokładnie dobrzy ludzie z SKNBT Tuptuś udowodnią, że nic bardziej mylnego. Można podróżować po każdym zakątku świata w prawdziwym trybie „low cost”. Nie wierzycie?

Męczy Cię odkładanie pieniędzy na wymarzony wyjazd? Uważasz, że podróże zawsze muszą być kosztowne? W takim razie flamastrem zaznacie tę datę w swoich kalendarzach – 28 stycznia o 10:00! Po co? Chociażby po to, żeby dowiedzieć się, jak podróżować po świecie na bogato, ale jednocześnie ze studenckim budżetem.

"Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy, czyli turystyczna przedsiębiorczość w akademickim wydaniu" to coroczne spotkanie z osobami wprawionymi w budżetowym planowaniu wyjazdów.

- Zaproszeni przez nas prelegenci w trakcie wystąpień postarają się podzielić swoją wiedzą oraz praktycznymi doświadczeniami ograniczania kosztów podróży. Każdy z gości jest inny. Ma swoją własną perspektywę, sposoby, a także recepty na powielane błędy – mówią organizatorzy spotkania.

CZYTAJ TAKŻE: Ruszył ekologiczny konkurs dla uczniów rzeszowskich szkół! Na zwycięzców czekają cenne nagrody

Tajniki podróżowania zupełnie za darmo

Przekonani? W takim razie zajrzyjcie na darmowe internetowe wydarzenie onlineNa studenckie wczasy nigdy nie ma kasy, czyli turystyczna przedsiębiorczość w akademickim wydaniu”. Po co? - Aby przyswoić tajemną wiedzę ograniczania kosztów w trakcie podróży, zachęcić do podejmowania turystycznych aktywności, oraz uświadomić sobie, że to jest ... proste mówią organizatorzy.

Spotkanie już 28 stycznia online (na platformie MS Teams). Więcej informacji »TUTAJ«

Burza śnieżna i grzmoty na Podkarpaciu
Źródło: Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy? Studenci z Politechniki pokażą, że to nie problem