Na Rynku powstaje świąteczny zamek! Tak będzie wyglądał [FOTO]

2021-11-30 12:19

Dziś na płytę Rynku wrócili pracownicy, którzy mają zadbać o świąteczne ozdoby. Choinka już stoi, a za moment stanie także świąteczny zamek! Lada moment rozpocznie się także strojenie Rynku pod Świąteczne Miasteczko, które startuje już w tę sobotę!

Na rzeszowskim Rynku pojawi się kolejna świąteczna ozdoba. Jako pierwsza stanęła choinka, która była gotowa w ubiegłym tygodniu. Dziś na płytę Rynku wrócili pracownicy, którzy postawią zamek. Lada moment, bo już w najbliższą sobotę, 4 grudnia startuje Świąteczne Miasteczko, z mnóstwem atrakcji i bożonarodzeniowym jarmarkiem.

- Gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe – jedna od strony Ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. Nie zabraknie też dekoracji świetlnych, które wprawią przybyłych w niezwykły nastrój – informowała Estrada Rzeszowska.

CZYTAJ TAKŻE: Idzie kolejny atak zimy! Mróz i zamiecie śnieżne w tym tygodniu!

Świąteczne Miasteczko na Rynku. Będzie św. Mikołaj i młyńskie koło

Na odwiedzających Miasteczko będzie czekała moc atrakcji. Już dzień po starcie, czyli 5 grudnia, na przykład wizyta św. Mikołaja z barwną paradą i wręczaniem prezentów. Świąteczne Miasteczko zostanie do 23 grudnia.

- Będą też między innymi warsztaty artystyczne dla całych rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt sportowy dla najmłodszych, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było! - czytamy dalej w komunikacie.

Atak zimy w Rzeszowie
Źródło: Na Rynku powstaje świąteczny zamek! Tak będzie wyglądał [FOTO]