MIELEC: Nie żyje 24-letni Ukrainiec. Policja zatrzymała 26-letniego obywatela Armenii

2022-05-08 15:51 wk
MIELEC: Nie żyje 24-letni Ukrainiec. Policja zatrzymała 26-letniego obywatela Armenii
Autor: Unsplash.com/ Dan Burton

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło dzisiaj w nocy na ul. Mickiewicza. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna bawił się ze znajomymi w jednej z dyskotek. W trakcie zabawy doszło między nimi do nieporozumienia.

Policjanci, zgłoszenie o pobiciu na ul. Mickiewicza w Mielcu, dostali dzisiaj przed  1 w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-latek, który zginął, bawił się w jednej z miejscowych dyskotek ze znajomymi. W trakcie imprezy doszło jednak między nimi do nieporozumienia, które dla obywatela Ukrainy skończyło się tragicznie.

Na miejscu interweniowały służby medyczne, jeden ze świadków reanimował 24-latka.

 Tuż po zdarzeniu, policjanci zatrzymali do sprawy  26-letniego obywatela Armenii. Obecnie, funkcjonariusze przesłuchują świadków, zbierają dowody i zabezpieczają monitoring, który pozwoli wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia- mówi Urszula Chmura z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Policjanci wszczęli już postępowanie w sprawie o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Decyzją prokuratora, ciało 24-letniego mężczyzny zabezpieczone zostało  do badań sekcyjnych.

Drogowskazy: o tym kto i dlaczego korzysta dziś z darknetu. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…
Źródło: MIELEC: Nie żyje 24-letni Ukrainiec. Policja zatrzymała 26-letniego obywatela Armenii