Linia Nocna w Rzeszowie akustycznie! Koncert już w najbliższą sobotę w RDK-u!

i

Autor: Materiały prasowe/ Rzeszowski Dom Kultury

Linia Nocna w Rzeszowie akustycznie! Koncert już w najbliższą sobotę w RDK-u!

2021-12-16 15:59

Linia Nocna zagra w Rzeszowie! A dokładnie w filii Słocina przy ul. Paderewskiego. Wstęp na koncert będzie darmowy, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Start muzycznego spotkania to godzina 20.00! Jak zarezerwować sobie miejsce? Szczegóły w artykule!

Ci, którzy czekali na wizytę duetu Linia Nocna w Rzeszowie już z pewnością zacierają ręce, bo duet Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec, zagrają już w najbliższą sobotę, 18-go grudnia, na deskach Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina. Wstęp na koncert będzie darmowy, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Ta prowadzona jest pod numerem 510 355 747 do jutra, do godziny 18, do wyczerpania limitu miejsc, więc, kto pierwszy, ten lepszy! 

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Powstanie nowy mural. Będzie związany z Tomaszem Stańko!

Linia Nocna w Rzeszowie

Grupa zadebiutowała w roku 2017 singlem “Znikam na chwilę”. Ten ma już ponad milion wyświetleń na YouTubie. Pierwszy album Linii Nocnej zaś, o tym samym tytule, nominowany był w 2019 roku do nagrody Fryderyka w kategorii „Album roku elektronika”.

- Pod koniec 2020 roku pojawił się drugi album Linii Nocnej – „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się utwory „Hulajnogi”, czy „Gdziekolwiek” z gościnnym udziałem Kuby Badacha. Twórczość duetu charakteryzują nowoczesne produkcje, a w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje delikatności i poetyckości - mówi Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Tak kot Iwan pomaga Jackowi Kurskiemu w pracy

Ten quiz zdradzi prawdę o Tobie. Nic się nie ukryje

Pytanie 1 z 8
Twój partner/partnerka chce się rozstać, co wtedy robisz?
Źródło: Linia Nocna w Rzeszowie akustycznie! Koncert już w najbliższą sobotę w RDK-u!