Leżajscy koneserzy alkoholi i konserw schwytani!

Leżajscy koneserzy alkoholi i konserw schwytani!
Autor: Pexels.com/Pixabay.com

W środę w Leżajsku doszło do trzech prób kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Koneserzy alkoholi i konserw zostali ujęci przez ochronę i przekazani policjantom. Wszyscy trzej sprawcy popełnili wykroczenia i zostali ukarani mandatami.

W środę 29 marca, policjanci z leżajskiej komendy, aż trzykrotnie interweniowali w sprawie kradzieży, do których dochodziło w ciągu dnia na terenie jednego ze sklepów w Leżajsku. Pracownicy ochrony bacznie przyglądali się zachowaniu klientów odwiedzających sklep.

W trzech przypadkach ujawnili próby kradzieży sklepowej. W dwóch przypadkach sprawcy usiłowali ukraść alkoholu o wartości 114,99 zł oraz 239,98 zł. W kolejnym przypadku - dwóch konserw oraz dwóch saszetek do butów. Sprawcy, ujęci przez pracowników ochrony, zostali przekazani policjantom – informują KPP Leżajsk.

CZYTAJ TAKŻE: Był przekonany, że pomaga koledze. Stracił sporo pieniędzy

Mandat za próbę kradzieży

Koneserami okazali się być trzej mężczyźni w wieku 34, 36 i 41 lat. Odzyskane towary, w nienaruszonym stanie, wróciły na półki sklepowe.

Z uwagi na to, że każdy z tych czynów stanowił wykroczenie, ponieważ wartość każdej ze skradzionych rzeczy nie przekroczyła kwoty 500 zł, sprawcy zostali ukarani przez policjantów mandatami – informują mundurowi.

ZOBACZ: Wiemy, gdzie będą nowe odcinkowe pomiary prędkości na Podkarpaciu [LISTA]

JERZY ZIĘBA ZNÓW PRZED SĄDEM. OBRONA KOMPROMITUJE PROKURATURĘ
Źródło: Leżajscy koneserzy alkoholi i konserw schwytani! Próbowali okraść ten sam sklep