KROSNO. Jeśli relaks to tylko na miejskich hamakach. Znajdziecie je w parkach!

2021-06-22 13:43 af A.I
KROSNO. Jeśli relaks to tylko na miejskich hamakach. Znajdziecie je w parkach
Autor: pixabay

Jeśli relaks to tylko na hamaku. A te w Krośnie pojawiły się w dwóch parkach – przy ul. Grodzkiej i w Parku im. Rotmistrza Pileckiego. Od teraz każdy, kto ma ochotę na chwilę relaksu wśród zieleni, może odprężyć się w otoczeniu drzew - czytamy na facebookowym profilu miasta Krosna. W każdym z wymienionych parków powieszono po cztery hamaki.

W Krośnieńskich parkach można odpocząć nie tylko na ławkach. Wzorem dużych polskich miast postanowili pójść miejscy urzędnicy i wpadli na pomysł, aby zapewnić swoim mieszkańcom coś więcej niż tylko ławki. Swój pomysł zrealizowali i w dwóch miejskich parkach - przy ul. Grodzkiej i w Parku im. Rotmistrza W. Pileckiego przy ul. S. Okrzei, pomiędzy drzewami rozwieszono wygodne hamaki. - Od teraz każdy, kto będzie miał ochotę na chwilę relaksu wśród zieleni, będzie mógł odprężyć się w otoczeniu drzew. Hamaki rozlokowane są w różnych miejscach parku, tak aby każdy mógł odnaleźć najlepsze miejsce dla siebie. W każdym z parków jest po 4 hamaki - czytamy na stronie krośnieńskiego magistratu.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Pszczoły z miejskiej pasieki wyprodukowały już 30 litrów miodu!

Urzędnicy zachęcają do spaceru i nie tylko

I tak, miejscy urzędnicy zachęcają mieszkańców Krosna nie tylko do spacerów po parkach ale i do relaksu w nich. Jak piszą na swoim facebookowym profilu: Mamy nadzieje, że będą się one cieszyć dużym zainteresowaniem, a mieszkańcy chętnie będą spędzali wolny czas na łonie natury. Zapraszamy do miejskich parków nie tylko na spacer

Kurtyna wodna stanęła na Rynku i już chłodzi mieszkańców Rzeszowa
Źródło: KROSNO. Jeśli relaks to tylko na miejskich hamakach. Znajdziecie je w parkach!