KROSNO: Baseny otwarte od soboty! Szykuje się gorący weekend, będzie można się ochłodzić!

2021-06-17 12:00 wk A.I
KROSNO: Szykuje się gorący weekend, będzie można się ochłodzić! Baseny otwarte od soboty!
Autor: Pixabay.com

W Krośnie baseny otwarte będą już w najbliższą sobotę. Szykuje się upalny weekend więc będzie można się ochłodzić. W tym pomoże kąpielisko przy ul. Bursaki, które fanów wodnych szaleństw skusić może zjeżdżalniami, dziką rzeką, gejzerami, biczami wodnymi oraz ławeczkami z hydromasażem.

Pogoda w najbliższych dniach będzie nas rozpieszczać. Miłośnicy tropików już weekend będą się mogli poczuć jak na egzotycznych wakacjach, bo słupki rtęci będą dochodzić miejscami w regionie nawet do 30 stopni. Będzie można się jednak ochłodzić. Już w najbliższa sobotę, 19-go czerwca, swoje podwoje przed mieszkańcami Miasta Szkła i Podkarpacia otworzą krośnieńskie baseny. Kąpielisko przy ul. Bursaki skusić może fanów wodnych szaleństw zjeżdżalniami, dziką rzeką, gejzerami, biczami wodnymi oraz ławeczkami z hydromasażem.

CZYTAJ TAKŻE: Imiona, które gwarantują sukces i sławę. Ich posiadacze są bogaczami!

Atrakcje dla dzieci i miłośników sportu

Z myślą o najmłodszych zaś uruchomiony brodzik z atrakcjami, dostępne będą także place zabaw - wodny i suchy. Atrakcji nie zabraknie również dla miłośników aktywnego wypoczynku - zagrać będzie można w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę wodną. Pamiętajcie jednak podczas upałów o regularnym nawadnianiu organizmu, kremach z filtrem i nakryciu głowy.

Drogowskazy: o migrenie, czyli bólu uniemożliwiającym funkcjonowanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021
Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?
Źródło: KROSNO: Baseny otwarte od soboty! Szykuje się gorący weekend, będzie można się ochłodzić!