Kino plenerowe w Rzeszowie. Na ekranie Parasite!

i

Autor: CJ Entertaiment

Kino plenerowe w Rzeszowie. Na ekranie oscarowy hit!

2021-08-12 14:13

To nie lada gratka dla fanów oscarowych filmów. Mowa o wakacyjnym kinie plenerowym. Tym razem na wielkim ekranie zobaczycie filmu “Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho. Wakacyjne Kino Plenerowe odbędzie się już w ten piątek, 13 sierpnia o 21:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

Wakacyjne Kino Plenerowe to kolejne wieczorowe wydarzenie dla filmowych koneserów, które tym razem zagości na osiedlu Słocina. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans oscarowego obrazu “Parasite”, który odbędzie się już jutro, 13 sierpnia na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Zawalcz o puchar prezydenta Rzeszowa w siatkówce plażowej!

Na ekranie "Parasite" i darmowy popcorn

Dla uczestników wydarzenia przygotowany został bezpłatny seans dla pełnoletnich filmu “Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho. Południowokoreańska tragikomedia z 2019 roku błyskawicznie stała się światowym hitem, zdobywając zarówno uznanie krytyków, jak i sympatię publiczności. Film zdobył “Złotą Palmę” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, a także cztery statuetki Oscara w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny a rejestrować możecie się na miejscu. Dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn.

Już ponad pół miliona pszczół w miejskiej pasiecie w Rzeszowie!
Źródło: Kino plenerowe w Rzeszowie. Na ekranie oscarowy hit!