Impreza we wszystkich kolorach tęczy. Festiwal Kolorów wraca do Rzeszowa!

2022-05-06 15:29 M.S A.I
Impreza we wszystkich kolorach tęczy. Festiwal Kolorów wraca do Rzeszowa!
Autor: Pixabay

Wielka kolorowa bitwa w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Święto kolorów Holi to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, w czasie, której uczestnicy mogą obrzucać się do woli kolorowymi proszkami. Przyjdźcie ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm muzyki. Do waszej dyspozycji, oprócz 9 kolorowych proszków, będzie bazooka CO2!

Festiwal Kolorów to najbardziej odlotowa i kolorowa impreza w Rzeszowie, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Jak to wygląda?

- Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy – mówią organizatorzy imprey. - Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata – dodają.

Święto Paniagi w Rzeszowie. Pochód w amerykańskim stylu!

DJ i Festiwal Streetfood'u

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Rzeszowie wystąpią fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę na żywo. Będzie też mały kącik dla głodomorów, którzy mogą zgłodnieć w ciągu festiwalu, bo do parku Sybiraków w Rzeszowie zawitają pyszne żarciowozy.

Każdy będzie mógł skosztować kuchni z różnych zakamarków świata. Będzie po tajsku, włosku, arabsku, meksykańsku i oczywiście - jakżeby inaczej – po amerykańsku. Każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne czy jesteście mięsożercami, czy vege. Start imprezy już 29 maja w Parku Sybiraków. Wejdziecie za free. Początek punktualnie o 15:00.

Źródło: Impreza we wszystkich kolorach tęczy. Festiwal Kolorów wraca do Rzeszowa!