Dwaj 14-latkowie okradli dwa sklepy! Plecaki mieli wypełnione po brzegi

2021-04-15 15:52 af A.I
BRZOZÓW: Dwóch czternastolatów okradło dwa sklepy. Łupy schowali do pleaców
Autor: pixabay

Dwoma czternastolatkami z Brzozowa zajmie się sąd rodzinny. Chłopcy okradli wczoraj dwa sklepy. Ze spożywczego w plecakach wynieśli jedzenie o wartości 100 złotych. Z drugiego sklepu, tym razem ze sprzętem elektronicznym, ukradli rzeczy warte 600 złotych. Gdy wpadli w ręce policji ich plecaki po brzegi wypełnione były skradzionym łupem.

- Wczoraj około godz. 17, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży, do której doszło w jednym z brzozowskich marketów. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze. Wówczas okazało się, że pracownik ochrony jako złodziei wskazał dwóch 14-latków. Chłopcy zabrali z półki sklepowej artykuły spożywcze o wartości 100 złotych - informują brzozowscy policjanci.

“Ciśnij full”! Rzeszowscy ratownicy wracają nowym coverem i przekazem!

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Szybko jednak okazało się, że to nie była to jedyna kradzież 14-latków tego dnia. Gdy zatrzymała ich policja, chłopcy oprócz skradzionego jedzenia w plecakach mieli także sprzęt elektroniczny.

- Po sprawdzeniu tego u kierownika placówki okazało się, że przedmioty zostały skradzione. Ich łączna wartość wynosi blisko 600 zł - słyszymy od mundurowych z Brzozowa.

Nastolatkowie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Sonda
W ostatnim roku bałeś się o utratę pracy?
Źródło: Dwaj 14-latkowie okradli dwa sklepy! Plecaki mieli wypełnione po brzegi