Dwa wypadki jednego dnia. W jednym ucierpiała 7-letnia dziewczynka

2021-08-19 12:54

Do dwóch wypadków doszło minionej doby na terenie Przemyśla oraz powiatu przemyskiego. Sprawcą jednego z nich okazał się mężczyzna, który wsiadł za kierownicę, będąc w stanie po spożyciu alkoholu. W obydwu przypadkach samochodami podróżowały dzieci. W jednym wypadku ucierpiała 7-letnia dziewczynka.

Jeden z wypadków miał miejsce wczoraj po godz. 17, w miejscowości Żurawica na skrzyżowaniu ul. Rzeszowskiej z ul. Przemyską. Z ustaleń policjantów wynika, że 40-letni kierujący pojazdem marki VW Polo, nie zachował ostrożności przez co najechał na bmw, którym podróżowała 36-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego wraz z dwójką dzieci w wieku 7 i 12 lat. Na szczęście nikt z uczestników w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Badania alkomatem wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie 40-latka, który kierował volkswagenem. Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał przed sądem.

CZYTAJ TAKŻE: Wacławice: 67-latek wpadł do 3-metrowego wykopu. Mężczyzna mimo reanimacji zmarł

W drugim wypadku ucierpiała 7-letnia dziewczynka

Wczoraj po godz. 16 na ul. Wybrzeże Wilsona w Przemyślu również doszło do wypadku. Jak ustalili policjanci, 30-letni mieszkaniec Gdańska na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z toyotą, którą kierowała 45-letnia mieszkanka Przemyśla. W zdarzeniu ucierpiała 7-letnia pasażerka toyoty, która została przewieziona do szpitala. Oboje kierujących byli trzeźwi.

Najpierw wybudował największego monster trucka na świecie, teraz ma całą flotę potężnych aut
Źródło: Dwa wypadki jednego dnia. W jednym ucierpiała 7-letnia dziewczynka