„Dobry Wieczór z Kulturą”. Letni cykl kameralnych koncertów! [HARMONOGRAM]

2021-07-14 11:36 wk A.I
„Dobry Wieczór z Kulturą”. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na letni cykl kameralnych koncertów!
Autor: Materiały prasowe/ RDK

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na letni cykl kameralnych koncertów! Aż do 21 sierpnia w letnie weekendy będzie można słuchać w różnych częściach miasta ciekawych występów. Będą to zarówno brzmienia klasyczne czy jazzowe, jak również szeroko pojęta muzyka rozrywkowa. Pierwsze występy już w najbliższy weekend.

„Dobry Wieczór z Kulturą” to kolejna propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury na spędzenie wakacyjnych sobót i niedziel w mieście, w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”. - Cykliczne koncerty będą odbywać się na wybranych rzeszowskich osiedlach w terminie od 17 lipca do 21 sierpnia 2021 roku. Barwny wachlarz propozycji prezentować będzie artystów skupionych zarówno wokół brzmienia klasycznego, jak i jazzu, poezji śpiewanej czy szeroko pojętej muzyki rozrywkowej - informuje Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

CZYTAJ TAKŻE: Festiwal Tony vol. 2 już 30-31 lipca w Rzeszowie! Kto zagra?

Kiedy pierwsze występy?

Pierwsze występy już w najbliższy weekend- 17-go lipca na placy przy RDK filia Miłocin wystąpi Paweł Orkisz zespołem, zaś 18-go, w niedzielę - w Ogrodzie Miejskim im. Solidarności, na osiedlu Pułaskiego przed mieszkańcami zagra wspólnie Animato Kwartet Smyczkowy i Dagmara Moskwa oraz Dominika Kindrat & Bossa Nova Project. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy, jednak liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu i miejscu danego wydarzenia.

Harmonogram kolejnych koncertów przedstawia się następująco:

  •  24 lipca 2021 r. (sobota), godz. 19:00 – Plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country, wystąpi: Acoustic Space
  • 30 lipca 2021 r. (piątek), godz. 19:00 – Plac przy ul. Mazowieckiej, os. Wilkowyja, wystąpi: Mobilna Filharmonia
  • 6 sierpnia 2021 r. (piątek), godz. 19:00 – Plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Miłocin, wystąpi: Magdalena Białorucka - Ogorzelec z zespołem
  • 21 sierpnia 2021 r. (sobota), godz. 19:00 – Plac zielony przy ul. Kard. Karola Wojtyły, os. Biała, wystąpi: Krzysztof Ścierański (bass), Zbigniew Jakubek (keyboards), Michał Kobojek (sax), Shachar Elnatan (drums) - Izrael
Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne
Drogowskazy: o trudnej sztuce porozumiewania się. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Źródło: „Dobry Wieczór z Kulturą”. Letni cykl kameralnych koncertów! [HARMONOGRAM]