pixabay policja

i

Autor: pixabay.com Mielec: Zaginął 16-letni Patryk. Od poniedziałku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Chciała ukraść perfumy z drogerii. Wpadła przez charakterystyczny tatuaż

2021-08-12 13:41

W jednym z przemyskich sklepów kobieta żeby nie zapłacić za perfumy przełożyła je do opakowania po tańszym kremie i skorzystała z kasy samoobsługowej. Została rozpoznana przez pracownika drogerii, który zwrócił uwagę na jej charakterystyczny tatuaż. Okazało się, że 39-latka już wcześniej w tym samym sklepie ukradła perfumy.

Wczoraj po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Przemyślu doszło do oszustwa. 32-letnia mieszkanka Przemyśla przełożyła perfumy do pudełka po kremie, następnie przy kasie samoobsługowej zapłaciła za towar i próbowała wyjść ze sklepu. To jej się nie udało, bo zauważył ją pracownik drogerii.

CZYTAJ TAKŻE: Okolice Arłamowa: Straż Graniczna zatrzymała czterech nielegalnych imigrantów, obywateli Indii [zdjęcia]

Pracownik rozpoznał ją po charakterystycznym tatuażu

Pracownik drogerii, jak tylko kobieta weszła do środka, rozpoznał ją po charakterystyczny tatuażu i obserwował podczas robienia zakupów. Jak się okazało, kilka tygodni temu ukradła perfumy z tego samego sklepu. Mężczyzna zatrzymał oszustkę i wezwał na miejsce policyjny patrol. 32-latka trafiła do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszała zarzut oszustwa, do którego się przyznała.

Strażacy rozkuli ścianę, żeby uratować kotkę. Gdyby nie brawurowa akcja, Zosia umarłaby w męczarniach.
Źródło: Chciała ukraść perfumy z drogerii. Wpadła przez charakterystyczny tatuaż