Budżet Obywatelski 2022: Pomysły można zgłaszać do 23 sierpnia!

i

Autor: Archwium własne

Budżet Obywatelski 2022: Pomysły można zgłaszać do 23 sierpnia!

2021-08-13 12:33

Masz pomysł na to jak dobrze wykorzystać pieniądze z przemyskiego Budżetu Obywatelskiego? Jeżeli tak to zgłoś swój pomysł! Masz na to czas tylko do 23 sierpnia! Jak co roku mieszkańcy mogą zgłaszać projekty w formie papierowej lub elektronicznej. Pula przeznaczona na Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla na przyszły rok wynosi 2.100.000 zł.

Projekty podobnie jak w ubiegłych latach mogą być składane do jednej z trzech kategorii: ogólnomiejskiej, osiedlowej i na działania o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym. Przemyski magistrat zachęca do aktywnego włączenia się do akcji i przedstawiania swoich pomysłów. - Od tej aktywności i kreatywności zależy na co w naszym mieście zainwestowane zostaną te pieniądze – czytamy na portalu miasta Przemyśl.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny imponujący mural powstał w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Budżet Obywatelski 2022. Jak złożyć formularz zgłoszenia?

Mieszkańcy, którzy mają pomysł na to jak dobrze wykorzystać pieniądze z Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla wypełniony formularz zgłoszenia zadań należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Urzędu (Rynek 1). Można też wysłać listem na adres: Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl - koniecznie z dopiskiem „Budżet Obywatelski”. Sprawę możemy załatwić również przez internet. Jak to zrobić? Wystarczy przesłać skan podpisanego zgłoszenia za pomocą maila na adres: bo@um.przemysl.pl

Weryfikacja zgłoszonych projektów rozpocznie się 24 sierpnia 2021r. i potrwa do 20 września 2021r..

TOUR DE POLOGNE w Przemyślu
Źródło: Budżet Obywatelski 2022: Pomysły można zgłaszać do 23 sierpnia!