BOGUCHWAŁA: Podziel się ciepłem z innymi. W poniedziałek wystartuje zbiórka ubrań

i

Autor: pixabay/Michal Jarmoluk

BOGUCHWAŁA: Podziel się ciepłem z innymi. W poniedziałek wystartuje zbiórka ubrań

2021-11-04 15:35

Robiliście ostatnio porządki w szafach i zostały wam ubrania których już nie nosicie? Spakujcie je i przynieście na zbiórkę ciepłej odzieży dla bezdomnych z Rzeszowa. Potrzebne są ciepłe bluzy, swetry, kurki, spodnie dresowe, czapki i rękawiczki, buty, koce i środki higieniczne. Trzydniowa zbiórka odbędzie się w Boguchwale.

Dzięki Miejskiemu Centrum Kultury w Boguchwale od 8 do 10 listopada w godzinach od 10 do 18 można przynosić ciepłą odzież najlepiej męską. - Mogą to być ciepłe buty, kurtki, bluzy, a także koce i śpiwory. Na tych rzeczach najbardziej nam zależy ponieważ wielkimi krokami zbliża się zima. Jest to czas szczególnie trudny dla osób, które pozostają w kryzysie bezdomności - mówi Paweł Penar, wiceprezes Stowarzyszenia Zupełne Dobro.

CZYTAJ TAKŻE: KROSNO: Przy dwunastu przystankach postawiono specjalne kosze!

Można przynosić także środki higieniczne

Nie tylko ciepła odzież się przyda. Bo na zbiórkę możecie przynosić także środki higieniczne takie jak: mydła, szampony do włosów, żele i maszynki do golenia oraz chusteczki nawilżane. Dary możecie przynosić w dniach 8-10 listopada (od poniedziałku do środy), w godzinach od 10:00 do 18:00.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Źródło: BOGUCHWAŁA: Podziel się ciepłem z innymi. W poniedziałek wystartuje zbiórka ubrań