ATRAKCJE NA WAKACJE: Piątek, piąteczek, piątunio. Co robić w Rzeszowie początkiem weekendu?

2021-07-20 12:19 wk A.I
ATRAKCJE NA WAKACJE: Piątek, piąteczek, piątunio. Co robić w Rzeszowie początkiem weekendu?
Autor: Pixabay.com

Odpowiedź na to ważne pytanie ma Rzeszowski Domu Kultury, który już w najbliższy piątek na placu przy jednej ze swoich filii uruchamia Piątkową Strefę Relaksu. Ta będzie działać w dwa kolejne piątki- 30-go lipca i 6-go sierpnia. Wszystko w ramach akcji "Atrakcje na wakacje".

Piątkowa Strefa Relaksu zacznie funkcjonować już w najbliższy piątek na placu przed filią Country na ul. Herbowej 3. Tam, każdy znajdzie coś dla siebie, bo plac podzielony będzie na trzy odrębne strefy: strefę kempingowa, strefę chill oraz strefę active. Tym samym ciekawą opcję znajdą dla siebie znajdą zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i ci, którzy wolą np. poczytać książkę na leżaku.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Drzewo na Rynku zagrożone. Wczorajsza wichura ułamała jeden z konarów

Będzie więcej Piątkowych Stref Relaksu

Kolejne odsłony Piątkowej Strefy Relaksu zaplanowane są na 30-go lipca oraz 6-go sierpnia. Pod koniec miesiąca, poza strefami będzie też zaplatanie warkoczyków, dostępne będą także książki dla miłośników literatury. W pierwszy piątek sierpnia zaś o 21, przewidziany jest seans filmowy pod gwiazdami.

Atrakcji nie zabraknie też w innych częściach miasta - m.in. na ul. Hanasiewicza o godzinie 17 odbędzie się spektakl polisensoryczny „Kosmos”, zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 4-7 lat, na placu zabaw przy ul. Odrzykońskiej zaplanowana jest kolejna odsłona Wakacyjnej Akademii Smyka.

"Jadę nastawiona bojowo" Ania Wielgosz przed wylotem na IO w Tokio
Drogowskazy: o niewidzialnej chorobie czyli endometriozie. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:
Źródło: ATRAKCJE NA WAKACJE: Piątek, piąteczek, piątunio. Co robić w Rzeszowie początkiem weekendu?