Zygzak nie jest pomysłem Ekipy? Podobieństwo z tym utworem jest uderzające!

i

Autor: Kadr z filmu EKIPA - ZYGZAK (feat. Jacuś) z kanału YouTube EKIPA Zygzak nie jest pomysłem Ekipy? Podobieństwo z tym utworem jest uderzające!

Zygzak nie jest pomysłem Ekipy? Podobieństwo z tym utworem jest uderzające!

2021-08-02 13:18

Fani Ekipy ponownie mogą czuć się zawiedzeni? Kolejny utwór wzbudza ogromne kontrowersje wśród słuchaczy. Tym razem chodzi o niekwestionowany hit Zygzak, który został wyprodukowany we współpracy z Jacusiem. Która piosenka jest aż tak podobna?

Zygzak nie jest pomysłem Ekipy? Podobieństwo z tym utworem jest uderzające! Nawet zagorzali fani ostatnio nie mają dobrego zdania o Karolu Frizie Wiśniewskim. Wszystko rozpoczęło się od poważnych oskarżeń związanych z utworem Shadow. Teraz okazuje się, że na krążku Ekipy, która rozbiła bank a zarobki za płytę i piosenkę SZOKUJĄ, mógł pojawić się numer, który już gdzieś mogliście usłyszeć. Podobieństwo do tego kawałka jest uderzające. Nawet najwięksi fani Ekipy w mediach społecznościowych zastanawiają się, czy Friz z przyjaciółmi nie zainspirowali się tym wielkim hitem.

Ten hit od Ekipy Friza to plagiat?! Są wyjaśnienia youtuberów!

Warto przypomnieć, że debiutancki album Ekipa - Sezon 3, pokrył się w przedsprzedaży platyną. Dwanaście z trzynastu utworów na krążek napisał Jakub B.R.O Birecki we współpracy z Donatanem, oraz Cleo.

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Zygzak nie jest pomysłem Ekipy?

Coraz więcej osób podejrzewa, że wielki hit Ekipy Friza z albumu Sezon 3, może być plagiatem. Są to dosyć poważne oskarżenia wśród YouTuberów, którzy zdobyli ogromną popularność w 2019 roku. Mowa oczywiście o utworze Zygzak, który został wyprodukowany we współpracy z Jacusiem. Na ten numer czekali prawie wszyscy, którzy na bieżąco śledzili relacje influencerów w serwisie Instagram.

Ekipa Friza wysadziła sprawny samochód w powietrze. Internauci MOCNO oburzeni

Podobieństwo utworu Zygzak jest uderzające!

Piosenka Zygzak w serwisie YouTube ma już ponad 36 milionów wyświetleń. Ten singiel to dowód na to, że w rapie można odejść od znanych schematów. Po bardziej klasycznych, aczkolwiek dalej przebojowych utworach, nastała elektroniczna eksplozja i parkietowy wycisk ze zwrotkami Jacusia, Friza oraz Nowciaxa, którzy bawią się na wszelkie możliwe sposoby swoim wokalem. O co dokładnie chodzi z tym podobieństwem?

Friz przekazał DUŻE PIENIĄDZE dla powodzian. Ten gest poruszy największych twardzieli!

Internauci i fani Ekipy Friza zauważyli spore podobieństwo do piosenki Charlie XCX Pink Diamond, która została wydana 29 kwietnia 2020 roku. Jak powiedziała sama artystka o piosence: Zawsze lubiłąm łączyć głupie, słodkie obrazy z rzeczami, które brzmią dość wyjątkowo. O który dokładnie fragment chodzi? Mowa o początku obydwu utworów. U Charlie i Ekipy możemy usłyszeć podobne dźwięki.

Warto jednak pamiętać, że produkcją płyty Ekipy zajmowali się profesjonaliści i nie popełnili by takiego błędu. Wszystko wskazuje na to, że wykorzystano bardzo podobne sample w tych obydwu utworach.

Sonda
Czy Zygzak i Pink Diamond to podobne utwory?
Źródło: Zygzak nie jest pomysłem Ekipy? Podobieństwo z tym utworem jest uderzające!