Żony Warszawy

i

Autor: AKPA

NOWOŚCI W TV

Żony Warszawy online, kiedy powtórka. Sprawdź gdzie i kiedy oglądać nowy program

2023-09-21 10:21

"Żony Warszawy" to nowy program który zagościł w jesiennej ramówce Polsatu i już po pierwszym odcinku zanotował sporą oglądalność. Opowiada o bogatych kobietach, które wiodą luksusowe życie nie bez powodu. Ciężką pracą osiągnęły wiele, dlatego właśnie w telewizji pokazują swoje sukcesy. Gdzie obejrzeć powtórki "Żony Warszawy"? Odpowiadamy!

Spis treści

  1. Żony Warszawy - powtórka
  2. Żony Warszawy - online

Żony Warszawy - kiedy powtórka? Gdzie oglądać online? Takich informacji w sieci poszukuje niejedna osoba, której wpadł w oko nowy program Polsatu. "The Real Housewives. Żony Warszawy" to nowość w jesiennej ramówce, która już po pierwszym odcinku zgromadziła dookoła siebie sporą rzeszę widzów przed telewizorami. Reality-show pokazuje prawdziwe życie bogatych warszawianek, dla których udział w programie jest zupełnie nowym wyzwaniem i rozdziałem w ich życiu. Kamery pozwolą poznać widzom nie tylko osiem uczestniczek i ich osiągnięcia, ale także drogę do sukcesu, niekiedy momentami zazdrość i słowne potyczki. Kobiety biorące udział w programie "Żony Warszawy", osiągnęły w życiu zawodowy sukces. Jedna z nich ma swoje kliniki w Dubaju i w Polsce, druga wydała książkę, a trzecia wynalazła przełomowy produkt w branży kosmetycznej, który pokochały kobiety.

WAGS cała prawda o kobietach piłkarzy - Jessica Ziółek

Żony Warszawy - powtórka

Gdzie obejrzeć powtórkę programu Żony Warszawy? Jeśli przegapiłeś premierowy odcinek, nic straconego. Powtórki "The Real Housewives. Żony Warszawy" będzie można oglądać na Polsat 2 w piątki o godzinie 22:00 i niedziele o godzinie 23:40.

ZOBACZ TAKŻE: Żony Warszawy - obsada, zwiastun. Kiedy premierowe odcinki w TV?

Żony Warszawy - online

Premierowe odcinki "The Real Housewives. Żony Warszawy" emitowane są w każdą środę o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Jeśli nie macie możliwości obejrzeć nowego programu w telewizji, możecie zrobić to online na stronie WP Pilot lub w Polsat Box Go.