Roksana Węgiel, Kevin Mglej

i

Autor: AKPA

CIĘŻKO ODERWAĆ WZROK

Zjawiskowa Roksana Węgiel w czerni. Ukochany zdążył nazwać ją ŻONĄ

2023-09-25 8:13

Roksana Węgiel zdążyła mocno zmienić się od czasów The Voice Kids. Dziś jest pewną siebie, dorosłą kobietą, która gdy tylko wychodzi na scenę i na ścianki zachwyca swoją urodą. Podczas ostatniego eventu nie było inaczej. Roxie Węgiel w czarnej sukience olśniła wszystkich, a jej ukochany nazwał ją nawet żoną. Ślub coraz bliżej?

Roksana Węgiel od czasów The Voice Kids nie schodzi z języków ludzi i mediów. To właśnie ona dorastała na naszych oczach i z przytupem weszła w pełnoletność na początku 2023 roku. Z dnia na dzień jest coraz bardziej pewniejszą kobietą i mimo rozpoznawalności fani uważają, że tak zwana "palma" nie uderzyła jej do głowy. Od dłuższego czasu wiemy też, że artystka poza pracą tworzy szczęśliwy związek z Kevinem, który jest od niej o osiem lat starszy. Początkowo pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na ten temat, jednak Roxie w ogóle nie zwraca na to uwagi i przyznała nawet, że między jej rodzicami również jest spora różnica wieku, a jak widać są szczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci. Podczas gdy internauci wróżyli artystce i jej ukochanemu rychłe kłopoty w raju, Roksana ogłosiła, że Kevin Mglej nie jest juz jej chłopakiem, lecz narzeczonym i zdradziła nawet jak będzie wyglądać ich ślub.

Szybkie pytania - Roksana Węgiel

Kevin Mglej nazwał Roksanę Węgiel ŻONĄ

Roksana Węgiel nie ma czasu na nudę. Koncertuje, tworzy, a także bierze czynny udział w przeróżnych eventach. W czwartkowy wieczór 21 września pełnoletnia już artystka pojawiła się na imprezie marki biżuteryjnej, której jest ambasadorką. To właśnie tam zapozowała na ściance pozując fotoreporterom w zjawiskowej, czarnej sukience. Delikatny makijaż i pofalowane włosy dodały stylizacji pazura, w efekcie czego Roxie Węgiel zachwyciła wszystkich. Na evencie u jej boku zabrakło jednak Kevina, który stęskniony czekał na nią najwyraźniej w domu. Gdy gwiazda wróciła z imprezy sfotografował ją w aucie i podpisał na instagramowej relacji "Żona późno wraca z pracy". Musimy przyznać, że na fotce swojego narzeczonego, jak i na tych które pojawiły się na jej profilu, 18-latka wygląda obłędnie!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel o testamencie Edyty Górniak. Artystka ma się w nim znaleźć