Zenek Martyniuk padł ofiarą niedopatrzenia w sądzie? Mógł zostać ukarany niesłusznie!

i

Autor: AKPA

disco polo

Zenek Martyniuk padł ofiarą niedopatrzenia w sądzie? Mógł zostać ukarany niesłusznie!

2023-09-21 10:18

Zenek Martyniuk kilka dni temu został ukarany przez sąd wysoką grzywną. Ta miała wynieść 1,5 tys. złotych. Wszystko w związku z procesem ws. jego syna, w którym król disco polo został wezwany jako świadek. Teraz okazuje się, że kara dla popularnego gwiazdora mogła być wynikiem pomyłki. Kto zawalił w tej sytuacji i dlaczego?

Zenek Martyniuk został ukarany przez pomyłkę?

Syn Zenka Martyniuka w ostatnich latach dał mu ostro popalić.  A błędy z przeszłości ciągną się za nim do dzisiaj. Ostatnio mężczyzna sądzony jest w związku ze znieważeniem i zniesławieniem sędzi z Białegostoku. W tej sprawie jako świadek został wezwany popularny muzyk disco polo, Zenek Martyniuk. Ten jednak według medialnych doniesień nie pojawił w sądzie, przez co został ukarany karą grzywny. I to w dodatku bardzo wysoką! Mowa bowiem o 1,5 tys. złotych. W sieci nie brakowało komentarzy, które negatywnie oceniły takie zachowanie autora hitu "Przez twe oczy zielone". Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej to nie Zenek zawinił w tej sprawie. Do zaskakujących ustaleń dotarli dziennikarze Super Expressu. Po czyjej stronie leży wina w tej sprawie?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Zenek Martyniuk ukarany przez sąd

Według ustaleń dziennika - to nie Zenek Martyniuk zawinił. Jak miała poinformować osoba z bliskiego otoczenia artysty - piosenkarz disco polo dostarczył do sądu zwolnienie lekarskie. To oczywiście powinno zostać uwzględnione przez sąd i wytłumaczyć nieobecność gwiazdora na rozprawie. Jak informuje gazeta - Zenek Martyniuk swoje zwolnienie miał przesłać drogą e-mailową. Ktoś musiał jednak pominąć tę wiadomość i nie zamieścić jej w aktach sprawy. Przez co, sam muzyk został ukarany, a internauci wylali na niego wiadro pomyj. Te miały w dodatku mocno dotknąć autora "Królowej nocy". Według osoby z otoczenia gwiazdy Zenkowi jest bardzo przykro z tego powodu, gdyż informacja o ukaraniu go przez sąd zaszkodziła jego wizerunkowi. Ewidentnie sprawdziły się tu słowa piosenki: Los chce ze mną grać w pokera. Raz mi daje raz zabiera.

Akcent – jak dobrze znasz największe przeboje zespołu?

Pytanie 1 z 6
W którym roku ukazał się utwór “Przez twe oczy zielone”?
Listen on Spreaker. Źródło: Zenek Martyniuk padł ofiarą niedopatrzenia w sądzie? Mógł zostać ukarany niesłusznie!