Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka 2023 do druku. Darmowe szablony online

2023-01-16 10:24 Ewelina Kulasza
kartka, życzenia
Autor: pixabay.com

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem każdy wnuczek i wnuczka będzie celebrować te dwa piękne dni, a w żłobkach, przedszkolach i szkołach, odbywać się będą specjalne występy. Jak stworzyć idealne zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka? Gdzie szukać pomysłów? Służymy pomocą!

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023 zbliża się wielkimi krokami. Święto ukochanych seniorów, ale także młodych babć i dziadków co roku obchodzone jest pod koniec stycznia. Dzień Babci widnieje w kalendarzu 21 stycznia, zaś Dzień Dziadka 22 stycznia. Z tej okazji wnuki - małe i duże, obdarowują swoich ukochanych bliskich prezentami i niespodziankami. Duże dzieci stawiają na gotowe prezenty kupione w sklepach, zaś najmłodsi tworzą laurki i kolorowe kartki. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka organizowane są w żłobkach, przedszkolach i szkołach specjalne przedstawienia, podczas których najmłodsi śpiewają piosenki o seniorach, recytują urocze wierszyki i wręczają namalowane przez siebie laurki. 

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Zaproszenie na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023 - tekst, kartka

Gdy Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami, sporo pracy mają nauczyciele i panie przedszkolanki. To właśnie one odpowiedzialne są za scenariusz występów, za pomysł na prezenty dla seniorów, a także za zaproszenia na dzień babci i dziadka. Gdzie znaleźć gotowe zaproszenia na występ? Czy w internecie są darmowe zaproszenia? Przychodzimy z pomocą! Jeśli szukacie zaproszeń z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka 2023 możecie zrobić je własnoręcznie w serwisie Canva, poszukać na Pintereście lub poszukać szablonów na stronie kartkolandia.pl. Do zaproszenia możecie umieścić tekst:

Babciu kochana i Ty dziadku drogi! Zapraszamy do Nas w przedszkolne progi.

Dzisiaj wnuczek i wnuczka na Ciebie czekają, a w prezencie piosenki i wierszyki mają.

Zawitajcie proszę w ..................

________________________

Droga Babciu, Drogi Dziadku! Serdecznie zapraszamy was na naszwystęp z okazji Waszego Święta …...................... o godzinie …...w …............................

(imię wnuczka/wnuczki)

________________________

Dnia ....... o godzinie .... w moim przedszkolu .....

odbędzie się wyjątkowe wydarzenie! Będziemy świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka,

czyli Wasze święto! Liczę na to, że będziecie moimi gośćmi

i wspólnie będziemy się świetnie bawić

Sonda
Obchodzicie dzień babci i dzień dziadka?