Zagrała Maju Maj na skrzypcach! Fanom opadły szczęki

i

Autor: AKPA, YouTube/Sandra Cygan

nowe maju maj

Zagrała "Maju Maj" na skrzypcach! Fanom opadły szczęki

2023-07-17 15:03

"Czułe słowa" (Maju Maj) zespołu Piękni i Młodzi podbijają Internet! Utwór doczekał się już wielu coverów i remixów, a internauci nagrywają do niego mnóstwo Tik Tików. Tym razem w sieci pojawiło się jednak nietypowe wykonanie hitu formacji z Łomży. Jedna z internautek zagrała bowiem "Maju Maj" na skrzypcach!

Nowa wersja "Maju Maj"

Piękni i Młodzi wydając numer "Czułe słowa" zapewne nie spodziewali się, jak dużym viralem stanie się on w Internecie. Tymczasem pod tym kawałkiem w sieci wybiło już ponad 16 milionów wyświetleń! A teledysk, w którym Magda Narożna śpiewa w różowej peruce, zbiera prawie same pozytywne komentarze internautów. Nie bez znaczenia był tu na pewno fakt, że w piosence zakochała się mama jednego z najpopularniejszych streamerów w sieci - Daniela Magicala. To właśnie granie "Maju Maj" i słynny taniec "Gohy Magical" na live'ach sprawił, że o numerze usłyszało jeszcze więcej internautów. A swoje wykonanie "Czułych słów" nagrała nawet Viki Gabor. W Internecie pojawiły się też remixy i przeróbki tego hitu. Teraz przyszła pora na wykonanie "Maju Maj" na... skrzypcach!

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

"Maju Maj" na skrzypcach

Swoją interpretacją "Maju Maj" w sieci podzieliła się Sandra Cygan. Skrzypaczka ma już na swoim koncie wykonania innych znanych piosenek. Zagrała m.in. "Taxi" Kizo i Bletki, "Mori" Dawida Podsiadły i "Marcepan" od Sanah. Tym razem artystka postawiła jednak na jeden z największych hitów Internetu w ostatnich tygodniach, czyli "Czułe słowa" zespołu Piękni i Młodzi". Na nagraniu zamieszczonym na You Tube możemy zobaczyć, jak skrzypaczka wykonuje tę piosenkę na jednej z ulic w Mielnie. Przechodnie nie mogli wyjść z wrażenia! Część z nich zatrzymywała się, by posłuchać wykonania Sandry, a inni nagrywali je swoimi telefonami. Zachwytu nie kryją też internauci.

Pięknie 🥰

Niesamowite .to sama przyjemność słuchania i oglądania .gra i tańczy i podspiewuje

Sandro Jesteś Cudowna ❤

- czytamy w komentarzach pod filmem.

I nie sposób się z nimi nie zgodzić, bo Sandra faktycznie zachwyca. Czekamy na jej kolejne wykonania. A film z występu możecie obejrzeć poniżej.

Największe przeboje disco polo lat 90. - dokończ teksty piosenek!

Pytanie 1 z 8
Bayer Full śpiewali o majteczkach w...
Listen on Spreaker. Źródło: Zagrała "Maju Maj" na skrzypcach! Fanom opadły szczęki