Eva Tiamat Medusa

i

Autor: Screen/Instagram/@dragonladymedusa Eva Tiamat Medusa przeobraziła się w smoka - wykonała szereg operacji plastycznych

Wydała majątek, aby stać się smokiem. Przeszła korektę płci, usunęła zęby oraz uszy

2023-06-06 15:49

Eva Tiamat Medusa wierzy, że jest smokiem w ludzkiej skórze, dlatego też robi wszystko, aby upodobnić się do latającego gada. Poddała się serii operacji plastycznych, wszczepiła w głowę implanty, wytatuowała ciało. Dopiero teraz czuje się doskonale w swojej skórze. Wcześniej była prezeską banku w USA.

Eva Tiamant Medusa jest amerykanką, która urodziła się jako Richard Hernandez. Korektę płci przeszła, gdy dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HIV. Eva nie miała łatwego dzieciństwa. Rodzice porzucili ją na pustyni, gdy była 5-letnim dzieckiem. Przez jakiś czas przebywała wśród grzechotników, a w późniejszym okresie swojego życia doświadczyła jeszcze więcej zła - była ofiarą przemocy seksualnej. Nie chciała identyfikować się z gatunkiem ludzkim, dlatego też postanowiła stać się smoczycą. W środowisku znana jest jako "Lady Dragon". Eva ma obecnie 62 lata i przeszła szereg operacji oraz zabiegów, aby upodobnić się do latającego gada.

Eva Tiamat Medusa nie identyfikuje się z gatunkiem ludzkim

Eva Tiamat Medusa przed przemianą była prezesem w jednym z największych banków w Stanach Zjednoczonych. Kobieta doczekała się również syna. Jednak, kiedy dowiedziała o wirusie HIV, porzuciła dotychczasowe życie i rozpoczęła transformację.

Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom – nie tylko tym, którzy mają za sobą ciężkie przeżycia, ale także tym, którzy stracili już nadzieję. Przed transformacją byłam wiceprezesem jednego z największych banków w USA, z którego odeszłam, kiedy dowiedziałam się, że jestem nosicielką wirusa HIV. Nie chciałam umrzeć jako człowiek. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić - powiedziała kobieta.

Długo można wymieniać, jakich zmian w swoim ciele dokonała amerykanka: rozdwojono jej język, wytatuowano gałki oczne na zielono, wykonano nietypową operację nosa, usunięto chirurgicznie uszy oraz niektóre zęby, wczepiono w okolice głowy implanty imitujące rogi. Eva posiada również tatuaże, które imitują skórę węża, a oprócz tego, poddała swoje ciało skaryfikacji. Transformacja wyniosła ją ok. 60 tysięcy dolarów, a w planach ma kolejne zabiegi.

Naładujesz samochód elektryczny w trakcie jazdy | ESKA XD - Prosto z salonu #65
Listen on Spreaker. Źródło: Wydała majątek, aby stać się smokiem. Przeszła korektę płci, usunęła zęby oraz uszy