Wojenne dziewczyny

i

Autor: materiały TVP

Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy w TVP i ile odcinków liczy nowy sezon?

2021-08-23 8:38

Wojenne dziewczyny to hitowy serial Telewizji Polskiej, który miał premierę w 2016 roku. Produkcja opowiada historię Marysi, Ewy oraz Irki - młodych dziewczyn, które na progu dorosłego życia musiały zmierzyć się z wojną - jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne perypetie głównych bohaterek. Kiedy na antenie TVP1 zadebiutuje kolejny, czwarty już sezon produkcji?

Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy premiera? Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż trzy sezony serialu, w których zdecydowanie nie brakowało emocji. Od samego początku w główne role wcielają się aktorki: Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander oraz Marta Mazurek. Kiedy serialowe Marysia, Ewa i Irka powrócą na ekrany naszych telewizorów?

Stulecie Winnych 4 sezon. Władek przed śmiercią wybaczy Jaśkowi błędy z przeszłości. Winny zrobi dla ojca coś niesamowitego

Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy w TVP?

Ku uciesze wszystkich fanów Wojennych dziewczyn, premiera czwartego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Emisja najnowszej odsłony serialu rozpocznie się już w niedzielę, 19 września 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP1. Kolejne odcinki produkcji będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. Czwarty sezon opowieści o Ewie, Marysi i Irce najpewniej będzie się składać z 13 epizodów.

To dopiero początek niespodzianek przygotowanych przez twórców serialu. Okazuje się bowiem, że trwają właśnie zdjęcia do kolejnej, piątej odsłony. Nieoficjalnie mówi się, że kolejny sezon pojawi się na antenie TVP1 w przyszłym roku.

Źródło: Wojenne dziewczyny sezon 4 - kiedy premiera w TVP i ile odcinków liczy nowy sezon?