Władca pierścieni

i

Autor: Amazon Studios

Władca pierścieni - premiera serialu. Data ogłoszona! Obsada, zwiastun

2021-08-03 13:30

Władca pierścieni to jedna z najsłynniejszych historii na świecie. Filmy na podstawie powieści Tolkiena odniosły ogromny sukces. Były to jedne z najbardziej kasowych filmów w historii. Posypały się także Oscary. Teraz przyszedł czas na serial oparty na tym samym źródle. Kiedy premiera? Kto zagra? Czy jest już zwiastun?

Władca pierścieni to powieść, o której z pewnością słyszał każdy. Na jej podstawie powstała jedna z najsłynniejszych serii filmowym na świecie. Filmy Władca pierścieni obok Harry'ego Pottera uważane są za najpopularniejsze filmy przygodowe. To nie tylko sukces kasowy. Produkcje zostały docenione także przez krytyków. Producenci zebrali kilka Oscarów. Od wielu lat fani Władcy pierścieni czekają na nowości związane z ich ulubioną serią. Nadszedł czas na dobre informacje. Nagrywany jest serial, który będzie rozszerzoną wersją filmu. Za dystrybucję odpowiada serwis VOD Amazon Prime. Pokazano już pierwszy kadr serialu oraz ogłoszono datę premiery. Kiedy będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek? Sprawdź niżej.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Władca pierścieni - data premiery serialu, zwiastun

Władca pierścieni to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali. W wakacje 2021 ogłoszono, że premiera odbędzie się 2 września 2022 roku. Odcinki będzie można obejrzeć w Amazon Prime. Fani nadal czekają na oficjalny zwiastun. Nie wiadomo jednak, kiedy się pojawi.

Władca pierścieni 2022 - obsada

W nowej wersji Władcy pierścieni wystąpią między innymi Robert Aramayo, Markella Kavenagh, Ema Horvath, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Daniel Weyman i Maxim Baldry.

Źródło: Władca pierścieni - premiera serialu. Data ogłoszona! Obsada, zwiastun