Wiktoria Gąsiewska szczerze o scenkach nagości. Zdradziła, jak to wygląda!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska szczerze o scenach nagości. Zdradziła, jak to wygląda!

2023-08-30 10:56

Wiktoria Gąsiewska, jak większość aktorek, ma na swoim koncie odważne sceny nagości. Nie da się ukryć, że dla gwiazd kina jest to często jednym z najtrudniejszych wyzwań. Gąsiewska opowiedziała, jak wygląda nagrywanie takich momentów oraz co o tym uważa. Jakie jest jej zdanie na ten temat? Przekonajcie się!

Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Co rusz realizuje nowe, fascynujące projekty, które później znane są w całej Polsce. Aktorstwo jest dla niej zarówno pasją, jak i źródłem zarobku. Filmy, w których gra, odnoszą sukces za sukcesem. Nie da się ukryć, że zdarza jej się brać udział w scenach nagości. Dla gwiazd kina nigdy nie są one prostym zadaniem, w końcu w pewien sposób muszą obnażyć się przed światem. Wiktoria Gąsiewska sama ma na koncie kilka takich wystąpień. Postanowiła opowiedzieć, jakie wrażenie robi na niej nagrywanie ich oraz jak wygląda proces. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Wiktoria Gąsiewska zaczynała u boku Dody! Stare nagranie krąży po sieci

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Wiktoria Gąsiewska - nagość

Sceny nagości to bez dwóch zdań zadanie, które wymaga ogromnej odwagi oraz przede wszystkim przygotowania. Nie każdy się zgodzi oraz nie każdy podoła, aby wziąć udział w czymś takim. Wiktoria Gąsiewska brała udział w owych scenach. Podczas wywiadu ze Światem Gwiazd postanowiła zdradzić, jak zapatruje się na takie wystąpienia. Aktorka wyznała, że oczywiście nie jest to dla niej łatwe, jednak jest to ogromne wyzwanie, a ona sama lubi kreować postacie - w końcu o to chodzi w grze aktorskiej. Dodatkowo, uchyliła rąbka tajemnicy, jak to wygląda. Przyznała, że na sali zostają jedynie konieczne do nagrania osoby, a dodatkowo należy trzymać się choreografii. Wygląda na to, że jest to naprawdę ciężkie zadanie!

ZOBACZ TAKŻE: Wiktoria Gąsiewska jest fanką Sanah. Różni się od większości artystów!

Czy sceny nagości to dla Ciebie problem? Masz jakąś blokadę w takich momentach? - zapytał dziennikarz.

Wiesz, to jest zawsze bardzo duże wyzwanie, zarówno takie osobiste, jak i aktorskie. To nie są łatwe sceny. Nie można powiedzieć, że to jest takie hop siup. Zazwyczaj wtedy też ekipa jest bardzo okrojona. Są tylko ludzie, którzy rzeczywiście są potrzebni do zrealizowania danej sceny i zazwyczaj się dosyć długo przygotowujemy do takich scen. To jest bardzo często choreografia ułożona, jeżeli to jest również z drugim partnerem. No nie jest to łatwe, ale jest to wyzwanie aktorskie. Ja bardzo lubię sobie stawiać wyzwania. Bardzo lubię kreować postacie - wyznała Wiktoria Gąsiewska.

Źródło: Wiktoria Gąsiewska szczerze o scenach nagości. Zdradziła, jak to wygląda!