Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co działo się w 2. odcinku?

WYNIKI

Wiemy kto wygrał drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Wynik zaskakuje!

2023-09-08 22:04

Drugi powakacyjny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Kto wygrał? Kto był najlepszy w drugim odcinku? Uczestnicy nowej edycji dali z siebie wszystko, jednak nagroda mogła powędrować tylko do jednej osoby. Wyniki z piątkowego odcinka 8.09.2023 z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8.09.2023? Znamy zwycięzcę drugiego odcinka muzycznego show Polsatu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program uwielbiany przez widzów, który od lat gości na antenie i co tydzień daje wszystkim ogromną dawkę rozrywki i dobrego humoru. 1 września wystartowała 19. edycja programu, gdzie w rolę prowadzących ponownie wcielają się Maciej Dowbor i Maciej Rock. Wśród jurorów, którzy oceniają uczestników znajdują się natomiast Paweł Domagała, Robert Janowski i Małgorzata Walewska. Za kolejny, w sumie już drugi odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19, w którym mogliśmy zobaczyć zmagania uczestników jesiennej edycji. Są nimi: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz. Wśród uczestników jest także syn byłego prowadzącego show - Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska wybrana na podstawie specjalnego castingu. To właśnie ona wygrała tydzień temu pierwszy odcinek programu, wcielając się w Agnieszkę Chylińską.

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 2 - KTO WYGRAŁ 8.09.2023?

Zwycięzca drugiego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 jest już znany. Został nim Kuba Szmajkowski, który zaśpiewał piosenkę „Humble” Kendricka Lamara. Artysta otrzymał czek na 10 tysięcy złotych, który następnie przekazał podopiecznym Fundacji Przylądek Nadziei, która ratuje dzieci z nowotworem. Drugie miejsce zajęła Ewelina Flinta, trzecie Nick Sinckler, czwarte Magdalena Kumorek, piąte Marcin Januszkiewicz, szóste Pola Gonciarz, siódme Jagoda Szydłowska i ósme, ostatnie Jakub Gąsowski.

Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 już w piątek 15 września o godzinie 20:05 na Polsacie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Jagoda Szydłowska z Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? To ona wygrała casting!