Wersow w ciemnych włosach! Fani nie mogli jej rozpoznać

Wersow
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Wersow w ciemnych włosach? Czyżby influencerka wróciła do swojego wyglądu sprzed lat? Dziewczyna Friza opublikowała na swoim Insta Stories szokującą sklejkę zdjęć, na których ma ciemne włosy! Zdezorientowani fani w pierwszym momencie nie mogli jej rozpoznać!

Wersow jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w mediach społecznościowych. Dziewczyna Friza robi u jego boku prawdziwą, medialną karierę i non stop osiąga nowe sukcesy zawodowe. Weronika już od lat zajmuje się pracą nad internetowym wizerunkiem, dzięki czemu jej fani mogli wiedzieć ją już w wielu różnych wydaniach. Popularna na ogromną skalę influencerka przechodziła wiele metamorfoz, które zmieniały ją nie do poznania. Początkowo jeszcze większość fanów kojarzy Wersow za czasów jej różowych włosów, które wtedy bez dwóch zdań pozwalały jej wyróżnić się z tłumu. Teraz jednak, gwiazda wszystkim kojarzy się z długimi, prostymi blond włosami, które przedłużyła sobie w jednym z profesjonalnych salonów.

Kiedy jej fani przyzwyczaili się już do wyglądu influencerki, ona postanowiła ich ponownie zaskoczyć. Wersow wstawiła na swoim profilu na Instagramie w zakładce Insta Stories kilka zdjęć połączonych w jedno, na którym ma ciemne, krótkie włosy. Czy to oznacza powrót do starych nawyków, a może chwilowa nostalgia? Trudno powiedzieć, jak jest naprawdę. Być może gwiazda szykuje nową, ogromną metamorfozę swojego wyglądu.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Wersow w ciemnych włosach

Wersow opublikowała na swoim Insta Stories zdjęcie, na którym ma ciemne i krótkie włosy. Zdezorientowani fani nie wiedzieli, czy zmiana została wprowadzona w jej wyglądzie na stałe, czy też Weronika postanowiła tylko przypomnieć fanom fotografię sprzed lat. Zdjęcie zniknęło z sieci po 24 godzinach, ponieważ było opublikowane na Insta Stories.

Edyta Górniak będzie nauczać. Otwiera kanał na YouTube
Źródło: Wersow w ciemnych włosach! Fani nie mogli jej rozpoznać