Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - program. Co się będzie działo w Żywcu?

2021-07-01 14:53 MK
Pectus
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Wakacyjna Trasa Dwójki nabiera rozpędu! Jeszcze nie opadł kurz po wielkiej inauguracji na Mazurach, a już rozśpiewana, gwiazdorska kawalkada TVP2 zmierza na południe Polski, do Żywca. To właśnie tu odbędzie się kolejny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki – tym razem w konwencji hucznej góralskiej biesiady. Będzie gwiazdorsko, przebojowo, z przytupem! Tego nie można przegapić!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - program. Co się będzie działo? Już w niedzielę 4 lipca Wakacyjna Trasa Dwójki rozgości się w Żywcu! Początek transmisji o godz. 20:25. Ależ to będzie widowisko! Spektakularna scenografia w postaci gigantycznego „kaseciaka”, ruchome podesty w roli gigantycznych kaset magnetofonowych, wirujące szpule, góralskie trąbity, naładowani wakacyjną energią tancerze, za sprawą których scena wpada w wibracje, widowiskowe efekty multimedialne, ujęcia z dronów ukazujące niezwykłe piękno beskidzkiej przyrody oraz… plejada gwiazd w przebojowym repertuarze!Wśród nich – gwiazda wieczoru, czyli Álvaro Soler – okrzyknięty muzyczną sensacją ostatnich lat. W Żywcu wykona swoje największe hity. Planuje także odpalić prawdziwą muzyczną bombę. Jaką, to jeszcze tajemnica, nie mniej jedno jest pewne – widzów czeka istna eksplozja muzycznych doznań!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - będziesz oglądać tę imprezę?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - program

Jak na góralską biesiadę przystało nie zabraknie wątków folkowych. Energetyczna, zakopiańska grupa Krywań wykona przeboje Hej, bystro woda oraz Szalała, szalała. Żywiołowa Odessa Band szykuje porywające wykonanie hitów A my tańczymy, Rozy i Lubię to zaś polsko-ukraińska formacja Enej – wykonująca muzykę z pogranicza folku, rocka i ska – porwie publiczność przebojami Kamień z napisem love i Skrzydlate serce, Romantyczno-liryczna czy Tak smakuje życie. Miłośników disco rozgrzeją największe hity zespołów Weekend, Classic czy Milano. Nie zabraknie takich przebojów, jak O Tobie, Kochana, Ona tańczy dla mnie, Jasnowłosa czy Największe serce. Fanów nie zawiedzie także Sławomir, który Żywcu stawi się ze swoimi największymi hitami. Usłyszymy Będę z nią, Totalny love i energetyczną Miłość w Zakopanem. Usłyszymy także przebojową Barcelonę w wykonaniu grupy Pectus, zaś Kasia Moś zaskoczy fanów absolutnie nowymi muzycznymi wcieleniami, inspirowanymi m.in. przez Dianę King. Koncert poprowadzi – debiutująca w tej roli! – Małgorzata Opczowska u boku charyzmatycznego Aleksandra Sikory. Back-stage we władanie wezmą Izabella Krzan i Norbi. Dla widzów przygotowano interaktywne konkursy i zabawy. Będzie okazja, by pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.A wszystko to w malowniczej scenerii żywieckiego amfiteatru położonego u stóp góry Grojec nad rzeką Koszarawą. Czujne, wszędobylskie kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki – także te podniebne, niesione przez drony – zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu przepełnionego wakacyjną aurą i muzyką niosącą beztroskę i radość.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - program. Co się będzie działo w Żywcu?