Radek Liszewski

i

Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm. Jakie PIOSENKI zaśpiewają artyści 22 sierpnia?

2021-08-19 12:10

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 trwa w najlepsze. Przed nami dwa ostatnie przystanki letnich koncertów, na których nie zabraknie najpopularniejszych nazwisk z branży muzycznej oraz ich największych hitów. Teraz przyszła pora na Lubelszczyznę i Chełm. Jakie PIOSENKI usłyszymy prosto z Amfiteatru w Kumowej Dolinie? Tego nie można przegapić!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 zawita tym razem na Lubelszczyznę do Chełma. Jakie PIOSENKI zaśpiewają artyści w niedzielę 22 sierpnia? Podczas przedostatniego przystanku Lato, muzyka, zabawa nie zabraknie gorących emocji! Scenę chełmskiego amfiteatru Kumowa Dolina we władanie weźmie żywioł tańca, muzyki i szalonej, wakacyjnej zabawy. Plejada gwiazd, największe letnie hity, ogniste tancerki i temperamentni tancerze, widowiskowa scenografia i spektakularne efekty specjalne… Takie bogactwo wrażeń tylko na Wakacyjnej Trasie Dwójki, dlatego nie można przejść obok tego obojętnie! Niedzielny koncert poprowadzi zgrany duet w składzie Ida Nowakowska i Aleksander Sikora, natomiast za kulisami we władanie wezmą Izabella Krzan i Norbi.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm [GWIAZDY, PIOSENKI]

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Chełmie na scenie wystąpi plejada gwiazd! Na scenie pojawią się Edyta Górniak, Halina Frąckowiak, Paulla, Ryszard Makowski, Norbi, Siostry Szlachta - Wiktoria i Julia, Weekend, Bayera, Defis oraz Marien. Co zaśpiewają? Będzie się działo! Norbi przygotował dla swoich fanów największe hity takie jak Kobiety są gorące oraz Materacci. Natomiast z ust innych artystów usłyszymy numery takie jak: Papierowy księżyc, Napisz proszę, Tin Pan Alley, Bądź gotowy dziś do drogi, Od dziś, Ostatnia noc, Mamma Mia, Boys (Summertime Love) czy też Shalala lala z repertuaru Vengaboys.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?
Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Chełm. Jakie PIOSENKI zaśpiewają artyści 22 sierpnia?