Vłodarski

i

Autor: materiały prasowe Vłodarski

Vłodarski - kim jest twórca TikTokowych hitów Pakuję walizę, Diss na budziki i Kocimiętka?

2022-10-07 8:04

Zastanawiasz się kim jest twórca TikTokowych hitów takich jak: Pakuje Walizę, Diss na budziki, czy jednego z ostatnio najchętniej granych w rozgłośniach, utworu Kocimiętka? Młody i ambitny producent muzyczny, może namieszać w branży muzycznej!

Młody, ambitny i bardzo zdolny producent muzyczny, który komponuje i pisze teksty od wielu lat znany jest w branży jako VŁODARSKI. Ma na swoim koncie wiele hitów, które często słyszymy w radio, lecz nie wszyscy wiemy, kto stoi za ‘sklejeniem’ tych kompozycji. Najbardziej znane utwory osiągnęły już wielomilionowe wyniki odtworzeniowe na różnych platformach muzycznych. Wyróżnienie w postaci klasyfikacji jako jeden z 30’stu najlepszych artystów według Spotify dodało mu skrzydeł i bez wątpienia zmotywowało do dalszej pracy.

Szybkie pytania - Tribbs

Michał Włodarski - kim jest?

Michał Włodarski już jako dziecko wiedział, że muzyka to kierunek, którym chce podążać. W wieku 6 lat uczęszczał bowiem do ‘Ogniska Muzycznego’ gdzie miał okazję odkrywać tlącą się w nim pasję. Przez lata miał okazję poznać bardzo wiele instrumentów muzycznych co rozpaliło w nim jeszcze bardziej zamiłowanie do muzyki. Jako multi-instrumentalista znalazł swoje powołanie w produkcji muzycznej. VŁODARSKI ma swoje studio nagrań z lokalizacją w Częstochowie, gdzie tworzy, pracuje na co dzień. Główne nurty, w których porusza się zdolny muzyk, to: POP, HIP-HOP czy R&B.Sam jest również wokalistą i zapytany o działanie w tym obszarze zdradził, że aktualnie pracuje nad własnym repertuarem i już niedługo – BO NA POCZĄTKU 2023! roku możemy spodziewać się pierwszych publikacji.

Jak wyglądał proces twórczy hitu "Pakuje Walizę"?

Utwór Pakuje walizę powstał w ramach projektu, który stworzony został z Dawidem Artystą oraz managerem Maciejem Szulce. Celem projektu było zrealizowanie od początku do końca: siedmiu piosenek wraz z klipami video w siedem dni. Numer "Pakuje Walizę" został stworzony w jeden dzień, kiedy to część artystów wyjechała kręcić teledysk do poprzedniego utworu. Po ich powrocie wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że mamy potencjał na hit. Kiedy po dwóch kolejnych godzinach została zamknięta cała sesja wokalna, przyszedł czas na oprawę wizualną. Klip został nagrany jeszcze tego samego dnia, by tydzień później ukazać się mógł oficjalnie na platformach streamingowych, gdzie osiągnął już wynik ponad 18 milionów odsłon.

Czy możemy spodziewać się kolejnych projektów w tym zestawieniu artystów? VŁODARSKI zdradza, że w planach oprócz kolaboracji z artystami, z którymi udało się już wypracować hity, są również perspektywy innych równie ciekawych współprac. W pierwszej połowie 2023 roku możemy się spodziewać nowości od Michała.

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?