Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor zaproszona przez fana na studniówkę! Przyjęła zaproszenie?

2022-10-11 11:34

Sezon studniówkowy zbliża się wielkimi krokami. Dziewczyny rozglądają się za partnerami, a chłopaki za partnerkami. Jeden z fanów Viki Gabor postanowił zaprosić właśnie ją na swoją studniówkę. Gwiazda polskiej branży muzycznej nie przeszła obok jego prośby obojętnie i zdecydowała się odpowiedzieć na komentarz. Przyjęła zaproszenie?

Viki Gabor pójdzie na studniówkę z fanem? 15-letnia artystka brnie przez branżę muzyczną niczym burza. Sukcesów może pozazdrościć jej każdy, dlatego nic dziwnego, że jest idolką dzieci i młodzieży. To właśnie ona pokazuje jak spełniać swoje marzenia, nie poddawać się i nie słuchać opinii innych osób. Viki Gabor często mierzy się z hejtem dotyczącym swojego wyglądu, jednak stara podchodzić się do tego z przymrużeniem oka. Tym razem pod jej najnowszym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy w których widać zachwyt nad jej wyglądem, ale nie o tym mowa. Scrollując to co napisali fani, można natknąć się na komentarz dotyczący studniówki! Jeden z obserwatorów nastoletniej piosenkarki postanowił zaprosić ją na studniówkę. Czy Viki Gabor uległa i przyjęła zaproszenie?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - zaproszenie na studniówkę

To nie jest żart! Viki Gabor otrzymała zaproszenie na studniówkę i... odpowiedziała na komentarz swojego obserwatora. Choć był on krótki "Omg Piter ?" to dla chłopaka oznaczyło to akceptację. Czy rzeczywiście Viki Gabor uda się na studniówkę z Piotrem Nowakiem, którego widzowie mogą kojarzyć również  z The Voice Kids? Tego póki co nie wiemy. Przypomnijmy, że na studniówkę z fanem poszła między innymi Ola Kot, Rafał Jonkisz, a także youtuberka Nadia Długosz.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel zachwyca formą w bikini. Fani ‘z gwiazdki zrobiła się GWIAZDA’

Viki Gabor - zaproszenie na studniówkę

i

Autor: screen z Instagrama Viki Gabor @vikigaborofficial Viki Gabor - zaproszenie na studniówkę
Sonda
Chciałbyś pójść z gwiazdą na studniówkę?