Viki Gabor

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Viki Gabor pisze egzaminy ósmoklasisty. Pokazała, w co się ubrała

2023-05-24 10:04

Viki Gabor to jedna z tegorocznych ósmoklasistek. Wokalistka kończy naukę w szkole podstawowej i aktualnie mierzy się z egzaminami ósmoklasisty. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka postanowiła pożyczyć wszystkim rówieśnikom powodzenia. Przy okazji pokazała, jak ubrała się na egzamin z matematyki.

Egzamin ósmoklasisty 2023 - Viki Gabor to jedna z tegorocznych ósmoklasistek. Wokalistka, która od chwili rozpoczęcia kariery muzycznej uczy się w trybie indywidualnym, musiała powrócić do szkoły, by wspólnie z kolegami i koleżankami przystąpić do testów sprawdzających zdobytą przez nią wiedzę. Jak wyznała nam kilka dni temu w wywiadzie, stara się nie nastawiać na najlepsze, by zminimalizować towarzyszący jej stres. Młoda artystka ma już skonkretyzowane plany i po zakończeniu podstawówki zamierza kontynuować naukę w liceum.

Myślę, że liceum. Mam kilka opcji w planach. Zobaczę, co będzie dla mnie najlepsze - wyznała zapytana o dalszą edukację.

Sesja egzaminacyjna dla ósmoklasistów rozpoczęła się we wtorek, 23 maja. Tego dnia uczniowie zmierzyli się z egzaminem z polskiego. Dziś przyszedł czas na matematykę. W drodze na egzamin z królowej nauk Viki postanowiła dodać otuchy wszystkim rówieśnikom, dumnie dzierżąc w dłoniach czarny długopis i linijkę.

Siema, dzisiaj jest 2. dzień i matematyka. Dosłownie przed chwilą wstałam, jestem zmęczona, nie chce mi się, ale damy radę. Trzymam za was bardzo mocno kciuki. Mam nadzieję, że będzie łatwo - powiedziała na nagraniu.

Viki Gabor kończy szkołę! Znamy plany wokalistki

Viki Gabor na egzaminie ósmoklasisty

Viki Gabor ma swój indywidualny styl i nierzadko eksperymentuje z modą. To sprawia jednak, że często jest krytykowana za sposób, w jaki się ubiera. Zamieszanie wokół stroju Roksany Węgiel na maturę, który skomentowała nawet znana z Projektu Lady Irena Kamińska-Radomska, pokazało, jak bardzo interesujące dla internautów są szkolne stylizacje gwiazd. Na egzamin ósmoklasisty z matematyki 15-latka ubrała się w elegancką koszulę, a swoje długie włosy zaczesała w dwa kucyki. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Tak Roksana Węgiel poszła na maturę! Postawiła na look Britney Spears

Viki Gabor

i

Autor: Instagram/@vikigaborofficial
Źródło: Viki Gabor pisze egzaminy ósmoklasisty. Pokazała, w co się ubrała