Viki Gabor - nowa piosenka niebawem? Tajemniczy wpis gwiazdy rozbudził fanów

Viki Gabor
Autor: WBF

Czyżby Viki Gabor szykowała dla swoich fanów coś wyjątkowego? Najnowsza odpowiedź młodej gwiazdy na zadane przez jednego z jej wielbicieli pytanie wywołała lawinę spekulacji na temat jej muzycznego powrotu. Co wiadomo o nowej piosence Viki Gabor? Czy wkrótce ją usłyszymy?

Viki Gabor - nowa piosenka nastoletniej wokalistki jest już w drodze? Taką nadzieję mają wszyscy fani zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Pracująca obecnie nad nowymi kompozycjami Viki Gabor znalazła czas, by zorganizować Q&A na Instagramie. Jak można się było domyślić, wielbiciele nastoletniej gwiazdy zasypali ją rozmaitymi pytaniami. Viki zdradziła między innymi, która z piosenek Ariany Grande jest jej ulubioną. Najwięcej emocji wywołała jednak odpowiedź na pytanie dotyczące premiery nowej piosenki jej samej. Viki nie zdradziła żadnych szczegółów, ale wstawiła szereg emotek, które mogą sugerować, że coś jest na rzeczy.

To nie pierwszy raz, kiedy Viki Gabor zasugerowała, że nowości od niej zbliżają się wielkimi krokami. Znana z hitów Superhero, Ramię w ramię czy Getaway piosenkarka regularnie zamieszcza zdjęcia ze studia nagraniowego, wywołując ekscytację wielbicieli. Ostatnim numerem Viki jest anglojęzyczna wersja hitu Afera - That's What She Said.

Viki Gabor nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź to!

Pytanie 1 z 9
W którym roku urodziła się Viki Gabor?

Viki Gabor - kiedy nowa piosenka?

We wrześniu tego roku minie dokładny rok od premiery debiutanckiego krążka 13-letniej wokalistki Getaway (Into My Imagination). Fani uważają, że to idealny czas na nowości. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że rzeczywiście będzie można ich słuchać już niebawem.

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?
Źródło: Viki Gabor - nowa piosenka niebawem? Tajemniczy wpis gwiazdy rozbudził fanów