Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?

i

Autor: canva.com Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?

Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?

2021-08-03 10:36

Międzynarodowa platforma streamingowa Viaplay już rozgościła się w naszym kraju. Schemat działania jest dokładnie taki sam jak popularny Netflix czy Amazon Prime. W ofercie nowego gracza na rynku będą filmy, seriale i transmisję wydarzeń sportowych na żywo. Ile kosztuje dostęp? Co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?

Spis treści

  1. Viaplay: cennik w Polsce
  2. Viaplay: aplikacja
  3. Viaplay: co oglądać?
  4. Viaplay: na ilu urządzeniach?

Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay? Viaplay to nowy gracz na polskim rynku platform streamingowych. Od początku wywołuje sporo emocji, ponieważ jako jedyna platforma ma pełne prawa do pokazywania transmisji sportowych na żywo. Ostatnio wiele telewizji straciło możliwość pokazywania między innymi meczów Premier League, Bundesligi czy Ligi Europy. W ofercie oprócz piłki nożnej, będą pojawiać się również inne znane i lubiane dyscypliny sportowe, a także własne produkcje. Co dokładnie znalazło się w ofercie Viaplay? Ile kosztuje dostęp w Polsce? Na ilu urządzeniach Viaplay? To najczęściej zadawane przez Was pytania, więc rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Ślub od pierwszego wejrzenia wraca już jesienią 2021?! Ogromna niespodzianka dla fanów

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Sonda
Czy wykupisz dostęp do platformy Viaplay?

Viaplay: cennik w Polsce

Viaplay cennik w Polsce. Większość osób zastanawia się ile będzie kosztować usługa Viaplay w naszym kraju. Nie ma się co dziwić, ponieważ na rynku jest już: Apple TV+, Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Aby mieć pełny dostęp do filmów, seriali, programów dla dzieci i transmisji wszystkich wydarzeń sportowych na żywo, należy zapłacić... 0 złotych - ale tylko przez pierwsze 30 dni. Taką promocję przygotował dla polskich użytkowników Viaplay. Natomiast regularna subskrypcja będzie wynosiła 34 złote miesięcznie.

Viaplay: aplikacja

Viaplay aplikacja. Czy nowa platforma ma swoją aplikację? Oczywiście, że tak! Dostępna jest na wszystkie smartfony z Androidem i iOS, a także na telewizory Smart TV. Pobranie apki Viaplay jest darmowe.

Viaplay: co oglądać?

Viaplay co oglądać? To pytanie nasuwa się każdemu, kto chce wykupić dostęp. Wśród sportowych wydarzeń transmitowanych na żywo znajdą się:

  • mecze piłki nożnej: Premier League (od sezonu 2022/2023), Bundesliga, Superpuchar Niemiec, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji Europy UEFA i Copa America 2024.
  • Formuła 1 (od sezonu 2023), Formuła 2, IndyCar, NASCAR, MotoGP, Porsche Supercup
  • mecze piłki ręcznej Bundesligi
  • rozgrywki golfowe US Open
  • mecze koszykówki FIBA EuroLeague Women
  • najważniejsze zawody w darcie, snookerze i pool bilardzie.

Kristen Stewart ze Zmierzchu zagra księżną Dianę. Kiedy premiera filmu Spencer?

Oprócz emocji związanych ze sportem, Viaplay posiada również ofertę seriali. Wśród kilkudziesięciu tytułów znajdziemy: Wisting, Pod osłoną mroku, Kochaj mnie, Box 21, Huss, Honor czy Co kryje prawda. Filmowe propozycje, które ma dla swoich subskrybentów platforma to między innymi: Spider-Man, American Hustle, Iluzja, Django, Róża, Pokłosie czy Jeszcze raz.

Viaplay: na ilu urządzeniach?

Viaplay: na ilu urządzeniach? Ważna informacja dla wszystkich osób, które będą chciały zakupić subskrypcję Viaplay. Jednocześnie uzyskamy dostęp do oglądania produkcji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Źródło: Viaplay: cennik w Polsce, aplikacja, co oglądać? Na ilu urządzeniach Viaplay?