Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 - co działo się w 4. odcinku?

WYNIKI

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 4 - wiemy kto wygrał. Zwycięzca przekazał nagrodę na szczytny cel

2023-09-23 8:42

Czwarty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Kto wygrał? Kto był najlepszy w odcinku 22.09.2023? Choć wszyscy dali z siebie wszystko, to nagroda mogła powędrować tylko do jednej osoby. Wyniki z piątkowego odcinka, który miał premierę 22 września z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 22.09.2023? Znamy zwycięzcę kolejnego, w sumie już czwartego odcinka muzycznego show Polsatu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo ruszyła z nową edycją i kolejnymi metamorfozami. Tym razem w przeróżnych artystów wcielają się Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz. Wśród uczestników jest także syn byłego prowadzącego show - Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska, która wygrała casting organizowany przez produkcję. Pierwszy odcinek nowej serii Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała właśnie Jagoda Szydłowska, która wcieliła się wtedy w Agnieszkę Chylińską. W drugim odcinku triumfował Kuba Szmajkowski, który zaśpiewał piosenkę "Humble" Kendricka Lamara, natomiast zwycięzcą trzeciego odcinka został Nick Sinckler. Wiemy kto wygrał odcinek czwarty!

Emeryci nie mają złudzeń - PiS wygra wybory! Za to kochają Jarosława Kaczyńskiego #EwelinaPyta

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 4 - KTO WYGRAŁ 22.09.2023?

Zwycięzca czwartego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 jest już znany. Marcin Januszkiewicz. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Heros. - Po prostu energia Twoja, brak koordynacji ruchowo-dźwiękowej, aczkolwiek mimo to intonacyjnie bez pudła. Piękna taka naiwność niczym nie zmącona. I te dzieci dookoła dopełniały wizerunku. Znakomicie, strasznie mi się podobało wszystko. I inscenizacja, i twoja czapeczka i twój kostium, który jest identyczny z naturalnym. Brawo Marcin, super – powiedziała po jego występie rozanielona Małgorzata Walewska. 

Piąty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 już w piątek 29 września o godzinie 20:05 na Polsacie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?