Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo

WYNIKI

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 3 - kto wygrał 15.09.2023? Znamy zwycięzcę

2023-09-15 22:52

Trzeci powakacyjny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Kto wygrał? Kto był najlepszy w odcinku? Choć wszyscy dali z siebie wszystko, to nagroda mogła powędrować tylko do jednej osoby. Wyniki z piątkowego odcinka 15.09.2023 z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.09.2023? Znamy zwycięzcę trzeciego odcinka muzycznego show Polsatu. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najchętniej oglądanych programów. W piątek 1 września wystartowała 19. edycja programu, gdzie w rolę prowadzących ponownie wcielają się Maciej Dowbor i Maciej Rock. Wśród jurorów znaleźli się: Paweł Domagała, Robert Janowski i Małgorzata Walewska. Za kolejny, w sumie już trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19, w którym mogliśmy zobaczyć zmagania uczestników jesiennej edycji. Są nimi: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz. Wśród uczestników jest także syn byłego prowadzącego show - Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska, która wygrała casting na zewnątrz.

THE BEST OFF EWELINA PYTA. Polityka okiem Polaków i nie tylko

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 3 - KTO WYGRAŁ 15.09.2023?

Zwycięzca trzeciego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 jest już znany. Został nim Nick Sinckler, który swoją wygraną przeznaczył na "Amstaffy niczyje". 

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek wygrała Jagoda Szydłowska wybrana na podstawie specjalnego castingu. To właśnie ona wcieliła się wtedy w Agnieszkę Chylińską. W drugim odcinku triumfował Kuba Szmajkowski, który zaśpiewał piosenkę „Humble” Kendricka Lamara. Czwarty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19 już w piątek 22 września o godzinie 20:05 na Polsacie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?