Twoja Twarz Brzmi Znajomo: najlepsze polskie występy w programie [TOP 10]

2021-05-04 14:37 Jakub Adamiak
Twoja twarz brzmi znajomo: najlepsze występy programu. Ci artyści brzmieli jak oryginał!
Autor: WBF Twoja twarz brzmi znajomo: najlepsze występy programu. Ci artyści brzmieli jak oryginał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularne show Telewizji Polsat, które zaskakuje za każdym razem. Na scenie pojawiają się znane osobowości ze świata show-biznesu, które prezentują wylosowanego artystę. Bardzo często ich głos jest w 100% podobny do oryginalnego wykonawcy. Postanowiliśmy zebrać najlepsze występy ze wszystkich czternastu edycji programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to muzyczne widowisko, które zapiera dech w piersiach i wzbudza ogromne emocje, kiedy któryś z uczestników, stara się bardzo dobrze zagrać popularnego wykonawce. W historii całego programu było kilkaset występów odzwierciedlających gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Do historii przeszedł wykon Mateusza Ziółko, który wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego, ale również ostatnio Michał Meyer, który idealnie wkomponował się swoim głosem w barwę Krzysztofa Krawczyka.

Jak dobrze znasz kawałki Darii Zawiałow? [QUIZ]

Przygotowaliśmy dla Was w naszej galerii TOP 10 najlepszych występów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Koniecznie sprawdźcie co mamy dla Was w naszej galerii.

Spot Radia Supernova