Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

2023-01-26 9:28 Ewelina Kulasza
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?
Autor: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - facebook Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo powraca z nowym sezonem. Będzie to już w sumie 18. edycja muzycznego show, który widzowie chętnie oglądają w telewizji Polsat. Wiosną będziemy mogli podziwiać nowe twarze, które bardzo dobrze kojarzycie z mediów. Poniżej znajdziecie potwierdzone nazwiska uczestników, którzy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18, poddadzą się wielu metamorfozom!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY 18. edycji są już znani. Producenci muzycznego show powoli odsłaniają karty i ujawniają pierwsze nazwiska gwiazd, które zobaczymy wiosną na antenie telewizji Polsat. Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym ośmioro zawodników wciela się w znane gwiazdy muzyki - nie tylko z Polski ale i ze świata. Przechodzą specjalne metamorfozy, a następnie wystylizowani, przygotowani wokalnie i choreograficznie odtwarzają na scenie największe hity. Oceniają ich jurorzy i co najważniejsze, nikt nie odpada. Punkty przyznają jurorzy, a także uczestnicy, a zwycięzca odcinka otrzymuje czek, którego wartość przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - UCZESTNICY

Kto wystąpi w wiosennej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18? Rozwiewamy wątpliwości! Oto nazwiska gwiazd, które będą przechodzić ciekawe metamorfozy:

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ibisz śpiewa i szaleje jak nigdy. Tego występu nie da się 'odzobaczyć'!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - JURORZY

Jurorzy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kto oceni uczestników 18. edycji? Z programem Polsatu pożegnali się ostatnio Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz Piotr Gąsowski. Jurorami nadal są Małgorzata Walewska i Robert Janowski, natomiast na miejsce Skrzyneckiej pojawi się Paweł Domagała. Co ciekawe do ekipy dołączył także Maciej Rock, jednak w roli prowadzącego. Na ten moment nie są znane nazwiska wszystkich jurorów. Jeśli tylko producenci show je ujawnią, zaktualizujemy dla Was ten artykuł. Emisja najnowszej, 18. edycji TTBZ planowana jest na wiosnę 2023 roku.

Sonda
Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo" to dobry pomysł?