Tromba z Ekipy Friza testował auto! W zabudowanym przekroczył prędkość

2021-09-14 12:00 Jakub Adamiak
Tromba z Ekipy Friza testował auto! W zabudowanym przekroczył prędkość
Autor: Kadr z filmu REAKCJA EKIPY NA PRZYSPIESZENIE MOJEGO NOWEGO SAMOCHODU! z kanału YouTube TROMBA Tromba z Ekipy Friza testował auto! W zabudowanym przekroczył prędkość

Tromba z Ekipy Friza ostatnio pochwalił się na swoim kanale, że odebrał najnowszego Mercedesa. Samochód skonfigurowany przez influencera jest do najdroższej wersji. W trakcie filmu, który opublikował na swoim kanale, chwali się całej Ekipie nową furą i... sprawdza reakcję Youtuberów na przyśpieszenie.

Tromba z Ekipy Friza testował auto. Mateusz Trąbka to znany influencer z Ekipy Friza. Wraz z Karolem Wiśniewskim od lat wspólnie tworzą kontent na platformę YouTube. Zaczynali od łapania Pokemonów w Pokemon GO, a następnie stworzyli Ekipę, która jest najpopularniejszą paczką znajomych w naszym kraju. Internauci wielokrotnie zarzucali Trombie, że nie nagrywa filmów z innymi członkami Ekipy, tylko ciągle pokazuje w filmach swoją dziewczynę Marcysię i przyjaciółkę Murcix. Teraz po zakupie nowego samochodu Mateusz postanowił nagrać reakcję domowników na przyśpieszenie nowego samochodu. Jednak nie spodziewał się, że fani zauważą jeden ważny szczegół. Jaki?

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Tromba złamał przepisy ruchu drogowego?

Mateusz Trąbka uchodzi za osobę, która jest głosem rozsądku w Ekipie Friza. Jednak ostatnio i jemu dostało się w social mediach. Przypomnijmy, że bardzo często do swoich odcinków nie zapraszał całej Ekipy, tylko ciągle te same osoby. Murcix, Marcysia i Mateusz zostali okrzyknięci świętą trójcą Ekipy. Od tego momentu Tromba zaczął nagrywać kontent również z innymi swoimi przyjaciółmi.

Roksana Węgiel w piosence Ekipy Friza. Nigdy wcześniej tego nie robiła! [TYLKO U NAS]

W poniedziałek, 13 września 2021 roku, na kanale Tromby pojawił się film, w którym pokazał reakcję członków Ekipy na przyśpieszenie nowego samochodu. Mercedes trafił do influencera kilka dni wcześniej, o czym również poinformował w materiale wideo. W najnowszym filmie Mateusz ze swoimi przyjaciółmi jeździ po okolicach Krakowa i pokazuje w jaki sposób zachowuje się jego fura gdy przyśpiesza, lub ostro skręca. Internauci nie są zadowoleni z tego typu produkcji, ponieważ zaznaczają na forach dyskusyjnych, że Tromba na pewno nie przyśpieszał tylko do 50 kilometrów na godzinę, tylko jechał dużo szybciej.

Ekipa Friza - co youtuberzy robili zanim byli sławni? Będziecie w szoku!

Wielu fanów Ekipy zastanawia się, dlaczego Mateusz nie wynajął toru niedaleko Krakowa, jak to ostatnio zrobił Poczciwy Krzychu, kiedy nagrywał w swoim samochodzie materiał, dotyczący robienia makijażu przez Wersow, Marcysię, Fusiałkę i Murcix na fotelu pasażera.

Sonda
Czy Tromba powinien zostać ukarany mandatem karnym?