Mrozu

i

Autor: AKPA

KONCERTY W TV

Top of the Top Sopot Festival 2023 - PROGRAM 24.08. Wiemy, kto wystąpi czwartego dnia

2023-08-24 16:23

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Top of the Top Sopot Festival dobiega końca, a w czwartkowy wieczór 24 sierpnia odbędzie się ostatni koncert w Operze Leśnej. Wśród gwiazd pojawi się Mrozu, Kayah, Łukasz Zagrobelny, Kortez, Kasia Moś, Mery Spolsky i nie tylko. Lista gwiazd czwartkowego koncertu jest naprawdę długa!

Festiwal w Sopocie dobiega końca. Czterodniowe święto muzyki trwało od poniedziałku 21 sierpnia i zakończy się w czwartkową noc 24 sierpnia. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej, jak i ta przed telewizorami, miała okazję bawić się w rytm najlepszych piosenek, które wykonywali dla nich polscy artyści. Nie obyło się też bez prestiżowego plebiscytu "Bursztynowy Słowik", którego w tym roku zgarnął zespół Kwiat Jabłoni. Przed nami ostatni koncert na festiwalu w Sopocie, który odbędzie się już w czwartek 24 sierpnia. Na scenie zadzieje się prawdziwa magia, a to dlatego że artyści zaśpiewają znane polskie kawałki w orkiestrowych aranżacjach. Zgromadzona w amfiteatrze i przed telewizorami publiczność przypomni sobie wyjątkowe, ponadczasowe melodie, które zostaną zaprezentowane w pełnych klasy, nieoczywistych występach. Lista gwiazd jest już znana. Sprawdź kto wystąpi 24 sierpnia na festiwalu w Sopocie.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Chylińska zaskoczyła nowym tatuażem. Odważnie!

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Sopot Festival - 24.08.2023 - KTO WYSTĄPI? [GWIAZDY]

Czwarty i ostatni dzień Festiwalu w Sopocie odbędzie się już w czwartek 24 sierpnia. Tego wieczoru Opera Leśna wypełni się niesamowitą magią, a wszystko dlatego że odbędzie się koncert #Magic Words. Widzowie będą mogli usłyszeć melodie najpiękniejszych polskich utworów w orkiestrowych aranżacjach. 24 sierpnia na Festiwalu w Sopocie wystąpią:

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Urbański już tak nie wygląda. Dziennikarz przeszedł spektakularną metamorfozę!

Sopot Festival - 24.08.2023 - GODZINA, TRANSMISJA

O której godzinie rozpoczyna się Top of the Top Sopot Festival 24 sierpnia? Ostatni dzień festiwalu w Operze Leśnej, będzie jak zwykle transmitowany na antenie TVN. Z oficjalnego plakatu wydarzenie wynika, że koncert rozpocznie się o godzinie 19:30. Wydarzenie poprowadzi Maciej Stuhr.

Sonda
Top of the Top Sopot Festival 2023 - będziesz oglądać?