Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA

TRANSMISJA TV

Top of the Top Sopot Festival 2023 - gdzie oglądać? GODZINA, TRANSMISJA na żywo

2023-08-24 16:24

Top of the Top Sopot Festival to czterodniowe święto muzyki, które odbywać się będzie w dniach 21-24 sierpnia w Operze Leśnej. Na scenie wystąpi między innymi Agnieszka Chylińska, Oskar Cyms, Sylwia Grzeszczak, Łukasz Zagrobelny i inni. Gdzie i o której oglądać koncerty w TV? Czy przewidziane są powtórki? Sprawdźcie szczegóły.

Top of the Top Sopot Festival 2023 odbywa się w dniach 21-24 sierpnia w Operze Leśnej. Jest to czterodniowe święto muzyki, podczas którego odbywa się także prestiżowy konkurs "Bursztynowy Słowik". W tym roku o statuetkę powalczą: Effy, Daria ze Śląska, Aden Foyer, Bovska, Kwiat Jabłoni, Paula Roma oraz Rubens. Wśród prowadzących widzowie zobaczą na scenie Julię Wieniawę, która w nowym sezonie Mam Talent wcieli się w jurorkę. Na festiwalu w Sopocie nie zabraknie także Gabi Drzewieckiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Marcina Prokopa, Doroty Wellman, Agnieszki Woźniak-Starak i nie tylko! Jak co roku Top of the Top Sopot Festival wyemituje na żywo Telewizja TVN. Sprawdź o której oglądać koncerty z Opery Leśnej w dniach 21-24 sierpnia.

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Top of the Top Sopot Festival 2023 - TRANSMISJA, GODZINA

Gdzie oglądać Top of the Top Sopot Festival 2023? Transmisja z koncertów będzie dostępna na żywo na antenie TVN i iTVN w dniach 21-24 sierpnia o godzinie 20:00 i 21:55. W ciągu dnia zostaną pokazane także krótkie, pięciominutowe fragmenty zza kulis wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Top of the Top Sopot Festival 2023 - PROGRAM. Kto wystąpi? HARMONOGRAM koncertów 21-24 sierpnia

Top of the Top Sopot Festival 2023 - POWTÓRKI

Czy będą powtórki Top of the Top Sopot Festival 2023? Przeglądając telegazetę ciężko natknąć się na powtórki koncertów. Z pewnością fragmenty występów gwiazd pojawią się na Facebooku Telewizji TVN lub na YouTubie. Śledźcie uważnie!

Sonda
Top of the Top Sopot Festival 2023 - będziesz oglądać?