Top Model

i

Autor: AKPA

FINAŁ TOP MODEL

Top Model 2023 głosowanie. Jak głosować na swojego faworyta?

2023-11-25 21:16

Znamy finałowy skład Top Model 12. W gronie osób walczących o miano zwycięzcy znaleźli się: Wiktoria, Sofia, Dominik oraz Natalia. Jak głosować na swojego faworyta? Głosowanie odbywa się online, ale także poprzez SMS-y. Sprawdźcie jak oddać głos na finalistów Top Model 12.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Po wielu tygodniach emisji w telewizji, 12 edycja Top Model Polska jest już na finiszu. W sobotę 25 listopada odbędzie się wielki finał programu, który będzie transmitowany na żywo w TVN. O miano zwycięzcy będzie walczyć aż czwórka finalistów, która zrobiła ogromny progres, a w Kopenhadze podjęła się rywalizacji na pokazach mody oraz sesji zdjęciowej. Półfinałowe zmagania modeli obserwowali Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. To już pewne. W finale Top Model 12 zobaczymy: Sofię Konecką-Menescal, Dominika Szymańskiego, Wiktorię Darda i Natalię Węgrzynowską. Z programem musieli pożegnać się: Amelia Wnęk i Aleks Szynkariow.

Niespodzianka w Top Model nie spodobała się widzom. Fani są wściekli!

Top Model 12 - GŁOSOWANIE online i sms

Jak głosować w finale Top Model 12? To właśnie widzowie mogą zadecydować, kto wygra program. Okazuje się, że widzowie mogą głosować aż na dwa sposoby - online i za pomocą SMS. Internetowo można zagłosować logując się do konta TVN na stronie www.tvn.pl/final. Jest też druga opcja, czyli głosowanie SMS-owe, przy wykorzystaniu telefonów komórkowych działających w sieci Orange, Plus, T-Mobile, Play. Koszt SMS wysyłanego pod numer 7322 to 3,69 zł z VAT.

  • DOMINIK SMS o treści 1 na numer 7322
  • NATALIA SMS o treści 2 na numer 7322
  • SOFIA SMS o treści 3 na numer 7322
  • WIKTORIA SMS o treści 4 na numer 7322

Głosowanie na zwycięzcę Top Model 12 trwa od ogłoszenia startu głosowania na zakończenie odcinka półfinałowego, czyli od soboty 18 listopada do odcinka finałowego, który odbędzie się w sobotę 25 listopada 2023 roku. Zakończenie głosowania zostanie ogłoszone w programie na żywo przez prowadzących.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Maga z Top Model zmienił się nie do poznania. Od jego wyrzeźbionej klaty ciężko oderwać wzrok!

Sonda
Kto wygra Top Model 12?