Tomasz Makowiecki z wyczekiwanym utworem. Bardziej niż zwykle to numer, na który czekali fani!

2021-06-29 15:44
Tomasz Makowiecki z wyczekiwanym utworem. Bardziej niż zwykle to numer, na który czekali fani!
Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Tomasz Makowiecki z wyczekiwanym utworem. Bardziej niż zwykle to numer, na który czekali fani!

Tomasz Makowiecki prezentuje nowy singiel Bardziej niż zwykle – i zgodnie z tytułem, jest to powrót wyczekiwany bardziej niż zwykle, bo to pierwszy od dawna premierowy materiał artysty.

Od wydania albumu Moizm, który w środowisku muzyki alternatywnej jest już uważany za kultowy, minęło już osiem lat. Tomasz Makowiecki tak mówi o najnowszym utworze Bardziej niż zwykle: – Zwłaszcza ostatni rok pokazał, że zmiany zawsze były i są nieuniknione. Trudno powiedzieć właściwie, czy ta piosenka jest rodzajem powrotu – czy jeśli pewne rzeczy wymagają większej ilości czasu, to są czymś oderwanym, zupełnie innym od tego, co nastąpiło wcześniej? Zarówno piosenka, którą napisał Tomek Makowiecki wraz z Michałem Wiraszko, jak i klip wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda, (premiera wkrótce!) mówią o zmianach, innych spojrzeniach, które mogą zarówno przybliżać, jak i oddalać. Więc chyba jedyne co nam pozostało, to bycie otwartymi.