Tomasz Karolak

i

Autor: AKPA Tomasz Karolak

Tomasz Karolak - wiek, wzrost, żona, filmy, seriale, rodzice, gdzie mieszka, Instagram

2022-10-18 21:57

Kim jest Tomasz Karolak, wie chyba każdy Polak! To niesamowicie popularny aktor w naszym kraju, który na koncie ma wiele ról w serialach, jak i filmach. Oprócz tego jest także lektorem, reżyserem teatralnym, satyrykiem i wokalistą zespołu Pączki w Tłuszczu. Co jeszcze musicie o nim widzieć? Sprawdźcie jak rozpoczęła się jego aktorska kariera i nie tylko!

Spis treści

 1. Tomasz Karolak - wiek, wzrost
 2. Tomasz Karolak - rodzice
 3. Tomasz Karolak - żona, dzieci
 4. Tomasz Karolak - filmy i seriale
 5. Tomasz Karolak - Instagram

Tomasz Karolak - wiek, wzrost, żona, filmy, seriale, rodzice, gdzie mieszka, Instagram: takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Tomasz Karolak, wie chyba każdy. To nie tylko aktor i piosenkarz, ale także założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Tomasz Karolak próbował dostać się do szkoły teatralnej w Warszawie, jednak nie zdał egzaminu. W związku z tym nie chciał siedzieć bezczynnie i podjął studia na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Po wielu próbach, a było ich aż cztery - w końcu dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1997 roku. Magistra obronił dopiero w 2016, w związku z kandydowaniem na stanowisko dyrektora Teatru Ateneum w Warszawie. Jego aktorski debiut miał miejsce w teatrze w grudniu 1995 roku, natomiast na dużym ekranie widzowie zobaczyli go w 2000 roku w roli posterunkowego w filmie Duże zwierzę.

Tomasz Karolak zdobył popularność występując w serialu Kryminalni, 39 i pół i jako Ludwik Boski w Rodzince.pl. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Tomasz Karolak - wiek, wzrost

Ile lat ma Tomasz Karolak? Aktor urodził się 21 czerwca 1971 w Radomiu, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończył 51 lat. Internautów ciekawi także to, ile wzrostu ma Tomasz Karolak. Oczywiście to żadna tajemnica! Aktor należy do grona wysokich mężczyzn i mierzy 191 cm wzrostu.

Tomasz Karolak - rodzice

Kim są rodzice Tomasza Karolaka? Jego mama to Hanna, a ojciec Andrzej. Państwo Karolakowie w okresie PRL byli oficerami Ludowego Wojska Polskiego - służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym.

Tomasz Karolak - żona, dzieci

Czy Tomasz Karolak ma żonę i dzieci? Aktor ma za sobą zloty i upadki jeśli chodzi o związek z Violettą Kołakowską. Para schodziła się i rozstawała, ale najprawdopodobniej znowu są blisko siebie. Tomasz Karolak z nieformalnego związku z modelką ma córkę Lenę (ur 5 listopada 2007) i syna Leona (ur 20 lutego 2013).

ZOBACZ TAKŻE: Żony i partnerki wokalistów disco polo. Ciężko oderwać od nich wzrok!

Tomasz Karolak - filmy i seriale

Tomasz Karolak to niesamowicie popularny aktor, który ma na swoim koncie wiele ról w filmach kinowych i serialach. Oprócz tego wiele razu użyczał swojego głosu do różnych bajek, a dodatkowo często występuje na deskach teatru. Dodatkowo brał udział w telewizyjnym programie rozrywkowym Ameryka Express, był jurorem Jak oni śpiewają i w pierwszej edycji Tylko nas dwoje. W 2019 pojawił się gościnnie w programie Big Brother. Jeśli chodzi o kino i telewizję, widzowie mogą kojarzyć go z produkcji takich jak:

 • Rodzinka.pl
 • Listy do M
 • Bulionerzy
 • Mamuśki
 • 39 i pół
 • Kuchnia
 • Prawo Agaty
 • Lejdis
 • Testosteron
 • 7 uczuć
 • Planeta singli
 • Porady na zdrady
 • Narzeczony na niby
 • Kac Wawa
 • Ciacho

To jednak nie koniec. Tomasz Karolak wraz z Bartoszem Miecznikowskim został członkiem zespołu muzycznego Pączki w Tłuszczu. W lutym 2013 roku wydali pierwszy singel "Tylko bądź", do którego tekst napisał Paweł Kukiz. Piosenka promowała ich debiutancki album studyjny, a także została wykonana w walentynkowym odcinku serialu Rodzinka.pl

Tomasz Karolak - Instagram

Tomasz Karolak od czasu do czasu jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w wyszukiwarce aplikacji jego imię i nazwisko. Aktora obserwuje ponad 75 tysięcy osób.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda dziś Mariolka ze Świata według Kiepskich. Ciężko ją poznać!

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?